Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet igaz alapja...

Szerintetek lehet igaz alapja a J. K. R. Harry Potter című könyvnek?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de szerintem lehet!

2013. márc. 9. 11:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is lehet :) sőt én 11 éves koromban vártam is a levelet a Roxfortból és nagyon szomorú voltam amikor nem kaptam :(
2013. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnivalóan naivak. Az írónő egy vonatútja során kapta az ihletet a könyvéhez, melynek semmi valóságalapja sincs, leszámítva néhány pár helyet: King Cross. Amúgy te hány éves vagy, de őszintén? :)
2013. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Miért ne lehetne! Elvégre semmi sem lehetetlen.



Különben az írónő direkt törekedett ara, hogy nagyon passzoljon a valósághoz és választ adjon minden "furcsa" dologra. A Roxfort képében pedig egy olyan iskolát alkotott, amibe mindenki szívesen járna. Így jól esik elhinni, hogy létezhet.

2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azért lehetetlen, mert a varázslók már rég kinyírták volna Rowlingot, amiért leleplezte őket.
2013. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy azért nem nyírták ki őt, mert az emberek úgy tudják, hogy a történet nem igaz. XDD
2013. márc. 16. 08:29
 6/7 anonim válasza:

12:30-as

Benkinesrophobia - a félelem attól, hogy 11 éves korunkban nem kapjuk meg a roxforti levelet. :/

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy párhuzamos univerzumban biztosan. :)
2013. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!