Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt, aki sokat tanult...

Van itt, aki sokat tanult középiskolában?

Figyelt kérdés

Úgy értem, délutánonként 3 óránál, és hétvégén a két napon összesen 6 óránál többet.


Nekem sokat kellett tanulnom.

Egyrészt magoltam - amit nem vettem tudomásul, sőt, tagadtam. Próbáltam megérteni az anyagot, szándékosan átfogalmaztam magamban, vagy le is írtam átfogalmazva, hogy ne magoljam. De mégis magolás volt valahol... Másrészt nem jó a logikám, se a memóriám és figyelni se tudok úgy. Ezt tapasztalom is, tesztek is kimutatták.

Semmiből se vagyok jó. Míg másnak pl. jó a nyelvérzéke, tehát sokkal kevesebbet kell tanulnia az angolt az ötösért, ha meg sokat tanul, akkor felsőfokút tesz akár egy évvel érettségi előtt... Namost nekem úgy nézett ki, hogy a reál tárgyakat szerettem és fontosnak tartottam a továbbtanuláshoz, ezért ezeket keményen tanultam, hogy esetleg ötös legyek, a humán tárgyak alapműveltségek, meg amúgy is, fontos az emberről magáról is tanulni, szóval ezeket azért tanultam keményen, hogy esetleg meglegyen a 4-es.

4,1-4,2 között mozgott az átlagom gimiben.


Én a kemény munkát nem bánom, mert egyrészt apránként megtanultam tanulni, másrészt edződött az agyam, harmadrészt rászoktam arra, hogy tanulni KELL, nem elég átnézni, így az egyetemen jó első félévet zártam.

De az emberek 99%-a leszólja a sok tanulást.

Valóban csak a jó agyi képességűeknek jár a tudás, akinek nem megy, ne is tegyen rá még pár lapáttal, ne küzdjön, mert "megkeseredik"?

Mégse tettem jól?


Van itt, akinek még ilyen sokat kell, kellett tanulnia?


2013. márc. 9. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de sajnálom drága iskolaéveimet, mert így nincs elég pontom és nem vesznek fel.
2013. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!