Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktátok lerázni a...

Ti mivel szoktátok lerázni a "piócákat"?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban,akit mindenki utál,tökre fogyatékos,de nekem túl jó szivem van,és néha beszélgetek vele sőt néha még meg is védem őt.Ezzel nem is lenne baj,de emiatt neki én vagyok a legjobb barátnője,amikor én ki nem állhatom.Folyton járkál hozzánk,úgy képzeljétek el,hogy hamarabb nálunk van,mint én magam..'-.- ráadásul anyum mindi beengedi,akárhányszor mondjam neki,hogy ne engedje be,azt mondja,hogy nem tud mit mondani,mert már annyit kamuztunk.Valami megoldás?Valami olyan kéne,ami nem arról szól,hogy rávágom az ajtót meg beanyázom,mert nekem sajna ehhez nincs szivem ://

Kétségbe esett lány,16



#pióca #lerázós duma
2013. márc. 9. 20:14
 1/7 anonim válasza:
ugyanigy vagyok az eggyik 'barátnőmmel' ki nem állhatom sajnos én egy kicsit merészebb vagyok mint te.. :D és igy már többször is elég durván leráztam.. de igysem hatott .. igyhát egyszer kitaláltam egy eléggé lerázós sztorit..persze bebiztositottam magamat arról hogy ne tudja ki nyomozni hogy igaz e vagy nem.. :D ha gondolod valamit kitalálhatsz .. majd szólj ha sikerült:DDDDDDD
2013. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húh,hát én már annyit kamuztam,hogy megyek barátomhoz,és tőle fél,szóval akkor hagy,de ha télleg annyit lettem volna a pasimnál,mint amennyiszer mondtam,akkor már szinte ott laknék..ja meg azt is szoktam mondani,hogy megyek vásárolni,akkor kitalálja,hogy ő is jönne velem.."-.-
2013. márc. 9. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra nem is gondoltál, hogy ezt az egész helyzetet megbeszéld az általad piócának titulált barátnéddal???


Szédületes, hogy a legtöbb idióta, élősszőr ismeretlenektől kér tanácsot.

(és ha már tanácsot, akkor is a legdrasztikusabbat)

Ahelyett hogy előbb megpróbálna rendet rakni a saját háza táján!


Azért az is elgondolkodtató, hogy ez a szüleidnek sem jut az eszébe, hogy a problémákat megbeszéljétek egymás között az asztalnál a barátnéd és a szüleid társaságában, ahol őszinte lehet mindenki a másikhoz.

(nem pedig hátba szúrásokkal és család szintű kamuzgatással karöltve átverni a másikat)


Így belegondolva nem is biztos, hogy csak a barátnéddal van a baj!

2013. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz!
2013. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 2. hozzászóló,csak tisztázni szeretném,hogy először evvel kezdtem,és télleg működött,úgy 1 hétig,utána megint rámszállt..ráadásul ha ismernéd,nem mondanál ilyet,kívánom neked,hogy tölts el vele 3 órát egy szobában és utána itélkezz.olyan mint egy 10 éves,hihetetlenül idegesítő,mindig csak,mi ez?mi az?ez tök szar!degáz ez...ráadásul már nem egyszer volt az,hogy amég kimentem a szobából úgy jöttem vissza,hogy veri az én öcsémet,és akkor én vagyok a rossz,meg a hülye?
2013. márc. 9. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hidd el, hogy nem az én állításomban van a hiba!

Egyszerűen nem vagy képes megérteni, hogy az általad leírt "problémát" igen is meg lehet beszélni.


De ha egy ilyen egyszerű dolgot nem vagy képes megoldani, hogy a családod kíséretében vele leüljetek megbeszélgetni, hogy nem kívánatos vendég többé és a barátságára sem tartasz igényt, ne is próbálkozzon tovább (képeltessen szólva).


Akkor nem várhatom el, hogy megértsd a amit elírtam az előbb.

2013. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Steel Painternek sajnos igaza van, tapasztalatből mondom.

az ilyen embereknek meg kell mondani, hogy nem tartasz igényt a kapcsolatra, részedről ennyi volt a dolog. nem kell durván, de elég határozottan ahhoz, hogy ne kössön beléd.

ezután pedig nem felvenni a telefont, nem válaszolni üzenetre, a suliban (a köszönést leszámítva) ignorálni.

(amúgy meg... veri az öcséd?? :O omg, ha az én húgomat verné akármelyik állítólagos barátnőm, úgy p.csán rúgnám, hogy a Holdig repülne. de ez csak magánvélemény.)

2013. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!