Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gepida sirmium 2012-nak...

Gepida sirmium 2012-nak milyen tárcsaféke van olajos?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 17:53
 1/1 anonim válasza:

Bowdenes,nekem egy fehèrfeket 21" es Gepida Sirmiumom van teljesen jók ezek a fèkekrajta.. Nemis cserèlnèm le olajosra.. arról nemis beszèlve hogy az olajosfèk az sokkal drágább nemis mindenhol lehet szereltetni, ès tudnèk vitatkozni azzalis hogy minek egy ilyen biciklire egy drága olajosfèk.. nem kellrá.. ez nem DH bicikli hanem egy sima MTB.. sosem fogsz vele hegyoldalon száguldani :D (illetve lehet de akkor kuka a biciklid utánna)

De persze amire kitalálták arra TÖK3LETES! !

Kis plusz info jó a váltórajta, pillangóváltókarok is elèg strapabíróak, 80mm is becsúszókkal van a villa, nem egy nagy eresztès de azèrt tudnak mozogni.. Èn szeretem a biciklit sosem vállnèk megtőle szerintem jóbicikli csak ugye megvannak a korlátai..

(Újonan vettem 2012ben)

2017. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!