Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar-szl...

Mi a véleményetek a magyar-szlovák viszonyrol, és a szlovákiai magyarokrol (én is az vagyok)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szlovák kormány gyerekesen viselkedik, és egy normális világban körberöhögné őket mindenki(EU, stb.), de vmiért nem érzem azt, h. most ez így lenne.

Szlovákiai magyarokkal még nem találkoztam, ezért pozitív előítéleteim vannak velük (veletek) kapcsolatban. :)

2009. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kosszi szépen..csak azért kérdeztem mert a szlovákok kozul sokan nem is utálják a magyarokat akik meg igen azok a politikának hisznek....ja és azért kérdeztem rá hogy mi a véleményetek a szlov. magy. mert néhány helyen olvastam hogy a magy.magy. azt irták hogy nem is vagyunk magyarok, megutálnak.....meg ilyen nem jol eso dolgok...
2009. szept. 15. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem a szlovákokat utáljuk, hanem ezt a b..i politikátokat. Itt is eléggé sz.r a politikai helyzet, de azért ez már túlzás, hogy Szlovákiában nem lehet magyarul beszélni. Amúgy a szlovák emberekkel semmi bajom nincs, ugyan olyan emberek, mint bárki.
2009. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Engem mélységesen felháborít ez az egész!!

Nem értem miért kell két népet így uszítani egymásnak??

Nem ismerek szlovák magyarokat, de biztos semmi bajom velük! De ez amit a két kormány művel ez kritikán kívüli!!

Amúgy sajnálattal úy érzem, hogy ennek a helyzetnek se füle se farka!!!!

Remélem, hogy rendeződik, bár az az érzésem abból ami a médiából leszűrődik és aminek ugye nem feltétlenül kell hinni, hogy a szlovák fél aki elveti a sulykot!!!

:(

2009. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!