Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te melyik munkahelyet választa...

Te melyik munkahelyet választanád?

Figyelt kérdés
Szezonmunkásként dolgozom Ausztriában. Nyáron egy étteremben dolgoztam ahol nagyon sokat kellett dolgozni, de remek csapatban ahol kb havi 300-at kerestem. Most egy másik hotelben dolgozom ahol kevesebb munkám van, és jóval többet keresek, de a csapat nagyon rossz. A régi helyem hív vissza a nyárra , hogy menjek de nem tudok dönteni! Melyik a jobb több pénz kevés munkával egy rossz csapatban ahol minden nap stresszelek ,vagy sok munka kevesebb pénzért egy jó csapatban? Ti melyiket választanátok? Elsősorban a pénzért jön ki az ember külföldre ,mint ahogyan én is, de megéri ha nem érzem jól magam? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 14. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénz választanám, és a csapatra magasról rátojnék.
2013. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de nagyon lelkis tipus vagyok és sok mindent felveszek........
2013. márc. 14. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én odamennék, ahol jó a csapat.

Az a havi 300 az itteni viszonyokhoz képest nem olyan rossz szerintem.

2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, újból itt vagyok.

Tehát, én a jó csapatot választanám. Ha te lelkizős típus vagy, amint írod, akkor a nyugodt közérzet elengedhetetlen lenne, főleg azért, mert külföldön vagy, távol a szeretteidtől.

Én a helyedben nem a pénzhez ragaszkodnék, hanem örülnék, hogy olyan csapat hív vissza, akiket kedvelek. Szerintem ők is téged, mert különben nem hívnának.

Nagyon fontosnak tartom a nyugodt légkört. Olyan munkatársakkal, akikkel nem találom meg a közös hangot, nem jó dolgozni, már az is meghatározza az embernek az egész napi hangulatát, amikor belép egy munkahelyre.

Szeret ott dolgozni, vagy nem.

A stresszes életmód, főleg ha hónapokon keresztül tart, az egészségedet is alááshatja.

Tehát, még egyszer, az én választásom a jó csapat.

Jó emberek között dolgozni, jó hangulatban, minden pénzt megér. Szerintem.

2013. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hasznos válasz! Igazad van sokszor azon kapom magam, hogy fáj a hasam már a stressztől..inkább keresek 60-70 ezerrel kevesebbet, és hosszútávon nem megy rá az egészségem....
2013. márc. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!