Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ojant csinálni a...

Hogy lehet ojant csinálni a YouTube-on hogy megy egy video és ir valamit a vidon és arra rá lehet menni kattintani?

Figyelt kérdés
például van egy játák és a második szint megy és irja bal oldalt part1|és jobb oldalt part3 és rá lehet kattintani hogy kel ezt megcsinálni?

2013. márc. 14. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is menj el egy jó magyartanárhoz. Ebből a megfogalmazásból elég nehéz volt kibogarászni mit is akarsz, a helyesírásról meg ne is beszéljünk.


Másodszor pedig ha feltöltesz egy videót és megnézed, alul egy sávban vannak különböző ikonok, ahol válaszd ki a kommentárokat(egy szövegbuborék a jele). Kattints rá, ekkor jobb oldalt lesz egy kommentár hozzáadása fül, ahol kiválaszthatod milyen módon szeretnéd megjeleníteni a szöveget (szövegbuborék, megjegyzés, cím stb.). Valamelyiket kiválasztod, beírod a szöveget, értelemszerűen beállítod amiket kell (mekkora betűméret, milyen szín, a videó melyik részében jelenjen meg stb.), majd alul pipáld ki a "link" jelölőnégyzetét. Az üres sávba másold be a videó URL-jét és végül mentsd el.

2013. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nincs eröl egy video?
2013. márc. 15. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van-e, de szerintem érthető amit leírtam. Vagy mit nem értesz rajta? Segítek.
2013. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem semmi buborék megyjegyzéseket sem ír itt
2013. márc. 16. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a videót te töltötted fel, akkor ott kell lennie. Képekből megcsináltam neked a lépéseket, remélem érthetőek. Kövesd őket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, a legelső lépést kihagytam:

[link]

2013. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

KÖsz sikerült!!

de készíthetnél egy videót és feltölthetnéd a YouTube-ra mert szerintem nem sokan tudják

2013. márc. 16. 15:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt most csináltam lent irja PART 1 és PART2

http://www.youtube.com/watch?v=51mKcOKJAwQ

2013. márc. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!