Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fagynak le a játékban?

Miért fagynak le a játékban?

Figyelt kérdés
Sims2-ővel szoktam játszani és többször is már megtörtént,hogy lefektettem aludni az emberkéket és lefagytak!Próbáltam megelőlegezni azzal,hogy többször cseréltem az ágyat figyeltem őket többször kiléptem elmentettem,hogy ne veszítsek sok időt!(aki játszik érti mire gondolok)Kérdésem az volna h tapasztalta-e már ezt valaki és h van-e megoldás vagy kód...???

2013. márc. 14. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát mit értünk lefagyás alatt? "leikszeled" a parancsot, és nem kelnek fel? Vagy egyáltalán mozdulatlanok maradnak? Vagy el se jutnak az ágyig, már akkor lefagytak?
2013. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ágyban fagynak le kinyomom h alvás és az x maga is lefagy.az éhség,higiénia minden lecsökken csak az energia és a kényelem van tele...vagyis halhatatlanok nem halnak meg...(amit szintén nem értek mert az éhségbe bele kéne halniuk)
2013. márc. 15. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelek. Na most, a játékhoz van egy csalás. Ugye előhozod a konzolt Ctrl+Shift+C-vel, aztán beírod ezt: "boolprop testingcheatsenabled true". Emlékezetből írtam, és nem is játszottam egy 5 éve, de szerintem jól írtam le. Ha ezt a kódot beírod, akkor bármire kattintva ha nyomod a shiftet, akkor előhoz "titkos parancsokat", ami valójában egy lerakatnyi rejtett funkció, amit a játéktesztelők miatt tettek bele, ezzel át lehet hágni bizonyos játékszabályokat. Amikor alszik valaki klikkelj az emberre miközben nyomod a Shift-et, és ott találni fogsz csomó dolgot ami talán érdekelhet. Megváltoztathatod a korát, nemét, személyiségét, életcélmutatójának magasságát, vámpírt csinálhatsz belőle, megölheted, stb. Keresd meg azt a parancsot, hogy "force error". Utána kidob valami dumát, és megjelenik három gomb. Ha jól emlékszem, "cancel", "reset", és "delete". Nyomd meg a reset gombot. Ez a funkció direkt arra lett kifejlesztve, hogy ha egy tárgy, vagy ember bugos (bug=progamhiba) lesz, akkor resetelni lehet. Elvileg az embert ott fogod találni a telek elején, a postaláda mellett. Bár lehet, hogy az ágy is bugos, szóval miután az emert kiimádkoztad belőle érdemes eladni. Ha nem engedi, akkor ágy (Shifttel), force error, delete, és veszel másik. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*másikat.
2013. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy megoldódott-e. Ha nem, akkor van még ötletem. :D
2013. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam de nem sikerült!de már tudom alkalmazni a következőnél már tudom majd mit el csinálni.köszönöm a segítséget:)
2013. márc. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!