Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok?

Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Hallottam már sokszor erről a kínai dologról,hogy a kínai áruházakban furcsamód tűnnek el emberek a próbafülkékből. Annyira beparáztam,hogy már nem merem a gyerekeimet elvinni az ilyen áruházakba. Szerintetek van ennek a pletykának alapja.
2013. márc. 16. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A droidikákkal nem bírnak el!!!
2013. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy van egy kínai üzlettulajdonos, aki nem tudott Kínától igazán elszakadni. Mármint lelkileg... Az meg ugye köztudott, hogy az Ázsia Centernek van egy hatalmas lezárt része... Na ez az üzlet tulajdonos ez a részen tartja a kis Chinget. A sárkányát, amit Kínából egy konténerben hozatott át. Általában maradék édes-savanyú csirkét adnak enni neki, de néha muszáj friss húst. Ching meg különös kedveli a porhanyós húsú fiatal csini európai szűzlányokat.

Most már tudod... Vagy ne menj az Ázsia Centerbe többé vagy hízzál meg vagy kezdj el dugni nagyon hamar. Habár az utóbbi kettő miatt már alig tudnak fogni Chingnek egy-két lánykát.

2013. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtt gyerekes ember létedre igen, hülye vagy!!!
2013. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én évek óta vásárolok kinai üzletbe és még egyszerse ragadott el egy szörnyetegse, de jobb lesz ha vigyázol mert a titokzatos lények szeretik a hülye embereket
2013. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!