Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az időutazás...

Szerintetek az időutazás lehetséges lesz valaha?

Figyelt kérdés
Nem a jövőbe, hanem a múltba mennék vissza kideríteni dolgokat mint pl: Babilon, Róma, Athén, Perzsa birodalom, és az egyiptomi piramisok ÉPÍTÉSI IDEJÉBE. Ha szerintetek lesz majd valaha írjátok, és ha írtatok választ aggyatok egy kommit ahhoz is hogy Hova, Mikorra.
2013. márc. 16. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Oké, ezt értem, de mégis mi a sz*r az, hogy fél fénysebességgel?
2013. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Ahogy írtad
2013. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
És ez hogy működik? Szóval nem ütközik ellentmondásba a visszafele történő időutazás?
2013. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Nem.

Ha lehetséges volna a jövőben az időutazás akkor hogy nem találkozott még senki időutazóval?

És ha lehetséges volna akkor végtelen sok féle jövő és múlt volna.Vagyis egy multiverzumhoz hasonló.


Az viszont bizonyított vagy legalább is elméleti szinten hogy az idő az Univerzum különböző pontjain nem ugyanolyan gyorsan változik.Az Ősrobbanás(vagyis az Univerzum közzéppontja felé haladva)az idő lassabban változik.

Jelenlegi ismereteink szerint a világegyetem kora 13,82 milliárd év,legalábbis a Földről szemlélve.AZ Univerzum közzéppontjában az Ősrobbanás pontjához közel viszont talán másodpercek vagy percek teltek el.

2013. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Előző: "ha még nem találkoztunk a jövőből időutazóval hogy lenne lehetséges" annyit mondok neked, hogy ami még meg sem történt onnan hogyan lehetne visszajönni? Én nem a jövőbe gondolok időutazást, a jövőt nagyívbe leszzarom, pl kiváncsi vok: Athén, Babilon, Gíza, Róma vagy esetleg a kínai nagyfal. Azt tudom hogy a jövőböl nem, én a múltra gondoltam.
2013. júl. 31. 11:28
 16/23 anonim válasza:
Ha a múltba utazol, az ott élők szemszögéből a jövőből jössz ami még meg sem történt.
2013. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az ott élő szempontból igen, de a miénkből nem, szal.
2013. júl. 31. 13:15
 18/23 anonim válasza:

#17

Előző: "ha még nem találkoztunk a jövőből időutazóval hogy lenne lehetséges" annyit mondok neked, hogy ami még meg sem történt onnan hogyan lehetne visszajönni? Én nem a jövőbe gondolok időutazást, a jövőt nagyívbe leszzarom, pl kiváncsi vok: Athén, Babilon, Gíza, Róma vagy esetleg a kínai nagyfal. Azt tudom hogy a jövőböl nem, én a múltra gondoltam.


#18-as válasza:Ha a múltba utazol, az ott élők szemszögéből a jövőből jössz ami még meg sem történt.


Az erre adott válaszod:Az ott élő szempontból igen, de a miénkből nem, szal.


Nem látod milyen hülyeséget beszélsz?

Annyit mondok neked hogy a jövő már megtörtént.Csak nem a jelenkori önmagunknak.

A te szemszögedből nem,de ha valaki a jövőből jön,neki a mi jelenünk lesz a múlt,ahgy neked Athén,Róma stb. a múlt.

De mivel senki nem jött vissza a múltba(vagy a mi szemszögünkből a jelenbe) ezért az időutazás a jövőben sem lesz megoldható.Ennyi punktum.

2013. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szerinted egy 13 éves nem beszélhet hülyeséget?
2013. aug. 1. 12:53
 20/23 A kérdező kommentje:
Akkor most elmondok egy történetet amit olvastam, és lehet röhögni, de elhiszem. Egy 100 éves múzeum falán nem újítanak semmit, és észrevettek egy paradoxont. Régen volt az illemöltözet a fekete fehér és kalap, de volt egy ember aki napszemüvegbe és színes pólóba volt az emberek között. Amugy az a fénykép 1917-ben készült, amikor még nem is volt olyan modern napszemüveg. Elküldeném a képet, de nem találom.
2013. aug. 1. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!