Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten, Magyarországon...

Budapesten, Magyarországon hol tudok találkozni és beszélgetni katonákkal? Hol vannak törzshelyek?

Figyelt kérdés
2013-ban társadalomismeretből fogok érettségizni, bővebben: katonai egyenruhák témakörben. Sajnos nincsenek szolgálatban lévő vagy már leszerelt katona ismerőseim és a projektmunkámba be kell építenem személyes tapasztalatot és egy névtelenül futó kérdőívet. Én állítottam össze a kérdőívet, amit vagy személyesen töltenék ki az érintettel vagy ha nem szeretne találkozni velem, akkor elküldhetem e-mail-re is. (Kérem, aki csak poénos vagy idétlen hozzászólást tenne, inkább hanyagolja) Előre is köszönöm!

2013. márc. 16. 13:38
 1/2 anonim válasza:
A Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen (igaz már nem ez a neve, de mindegy) viszont csak a kijövőkre tudsz vadászni, mert a kampuszra engedély nélkül nem mehetsz be
2013. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kecskeméten , Szolnokon , Hódmezővásárhelyen , Győrben , Tatán , Bakonyban vannak állomásozó katonák ( legalábbis amiről tudok ) .


Esetleg ha megkérdezel 30 évnél idősebbeket , ők tudnak neked mesélni a sorkatonaságról .

2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!