Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtetettszett a munkatarsam...

Megtetettszett a munkatarsam szemelyisege! Mit tegyek? (foly. Lenn)

Figyelt kérdés
Par hete keztem el dolgozni egy uj helyen, ahol megismertem egy kollegamat, nagyon tetszik a szemelyisege, ugy ahogy beszel az emberekkel , vagy ahogy add magara, (oltozkodese), szeretnek baratkozni vele, milyen uton tudnam jobban megismerti, persze barati celbol, nem felreerteni, o 22 eves en 20 vagyok.Neki sincs tul sok baratja idezem ot"nem vagyok keresett szemel).Fontos szamomra, irjatok le legyszi hogyan baratkozzak ossze vele.
2009. szept. 15. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a hibaimert, nem neztem at a szoveget miutan leirtam...
2009. szept. 15. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel új melóhely gondolom van mit kérdezned,ha ezt nem idegesítően teszed és látszik,hogy figyelsz amikor hozzád beszél az jó pont lehet.

Később úgyis jön magától,hogy miről beszélgettek,aztán az idő eldönti akar e barátkozni.A hobbija jó téma,de ne kérdezgesd a magánéletét,ha nem hozza szóba.

2009. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs túl sok barátja akkor hívd el valahova,pofa sör,üditő, kiállítás,akármi aha szereti a focit akkor szólj hogy nézzétek nálad a holnapi loki vs pool meccset az mindenkit érdekel és hívj még néhány havert mert különben félreérthető lesz :)különben nő vagy férfi vagy és ő nő vagy férfi?
2009. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az jó amit előttem írtak, h ugye új vagy, kérdezhetsz dolgokat. Meg én pl megkínálnám vmi nasival,édességgel,amit vinnék, pl cukorkával, vagy kekszel, h kér-e, és persze beszélgetés. :)
2009. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lany vagyok , es Elelmiszerbltban , tehat edesseg kilove foci meccs kilove, en mar kerdeztem tole mindent ami evel a temaval kapcsolatos, o neha szol hozzam csak, lehet nem akar baratkozni. Akkor en nem eroltetek semmit.
2009. szept. 15. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
szállj le róla
2009. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat azt fogom, ugysem jon ossze egy normalis baratsag.
2009. szept. 16. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Könnyen feladtad!

Ne érezze, hogy nyomulsz rá, ne lógj a nyakán, mosolyogj gyakran, öltözz csinosan, légy udvarias mindenkivel, mert ő is az, talán így felfigyel rád.

2009. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi utolso hozzaszolo :)meg a mai napig naon csipem ot, az nyomulas ha beteszed az iwire? vagy elkerem a nevet h chattelhessek vele?
2009. szept. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!