Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani pókemberes...

Tudtok mondani pókemberes játékokat PC-re?

Figyelt kérdés
A spider man shattered dimensions-t ne mondjátok se a spider man edge of time!!
2013. márc. 17. 17:51
 1/1 esther98 válasza:

Web of Shadows meg az Ultimate Spider-Man a személyes kedvenceim, azokat csak ajánlani tudom.

Ultimate Spider-Man 2005-ös játék és a 2000-ben elkezdett képregényt dolgozza fel.. vagyis igazából csak a szereplőket használja és Venom a főgonosz. Képregényes grafika, jó játékmenet és leköti az embert. Plusz kiváló unaloműző.

Web of Shadows is egy baromi jó játék, ahol te döntöd el, milyen irányba menjen a játék, mert használhatod a piros-kék ruhát meg a feketét is. Meg időnként a bejátszásokban a játék feldob egy lehetőséget, gonosz vagy jó megközelítést akarsz-e, és ez befolyásolja a játék menetét. Nem túlságosan hosszú játékmenet, napi két-három órában nagyon jól lehet vele haladni, és gyakorlatilag üldözi a perceket, gyorsan telik az idő játék közben (a valóságban), legalábbis én észre sem vettem az idő múlását.

2013. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!