Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találom az oldalon azt...

Hol találom az oldalon azt hogy mennyibe kerül a kiszállítás?

Figyelt kérdés
Valaki használta már ezt az oldalt? Jobb kéz felől lent találtam egy opciót h: vásárlási feltételek, de nem láttam ott összeget...
2013. márc. 17. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:

az oldalt elfelejtettem belinkelni xd

[link]

2013. márc. 17. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

A webáruház működésére , ha rámész ott van alul .


"Kiszállítás

A megrendelt termékeket méretüktől függően borítékban vagy papírhengerbe tekerve adjuk a GLS futárnak, ennek díja utánvéttel 1200.- Ft. Ezt az összeget a rendszer hozzáadja rendelésed végösszegéhez. 10 000.- Ft rendelési érték felett a kiszállítás ingyenes!

A rendeléseket kapacitásunktól függően igyekszünk minél hamarabb, de legkésőbb 8 munkanapon belül küldeni.

Rendelésed állapotáról tájékozódhatsz a visszaigazoló e-mail alján található linken: rendelésed állapota beérkezéstől postázásig "Feldolgozás alatt", a postára adás után pedig "Elküldve". A GLS általában 2 napon belül kézbesít."

2013. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!