Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket vigyek a nyári táborba?

Miket vigyek a nyári táborba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még messze van a nyár, de nem szeretnèk semmit itthon hagyni, fel akarok készülni. Kb. 50-en megyünk a suliból busszal a Balatonra. Kb. 5órára saccoljuk az odautat.

Miket vigyek magammal?

Megyünk strandra, hajókázni, várost nézni stb.

Voltam már táborba és valamit mindig itthon hagytam. Mivel most elég messzire megyünk apa nem tudja elhozni nekem így 2x is át kell gondolnom mik kellenek. Tudnátok ebben segíteni?

Jó poénokat is írhattok, hogyan készítsük ki a másik iskolából jövőket!?:D

Lány vagyok.


2013. márc. 17. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány napos lesz a tábor? Annyi fehérnemű és póló, ahány napra mész, pár rövidnadrág, hosszú nadrág, ha hűvösebb van, fürdőruha, sebtapasz ha megsérülsz, törölköző, hátizsák (túrázáskor belepakolsz cuccokat), tusfürdő, fogkefe, fogkrém, naptej, szúnyogriasztó, napszemüveg... zokni. Telefon ha gondolod.
2013. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

6nap 5éjszaka. Kapásból kb. 3olyan dolgot írtál, ami eszembe sem jutott:D

2013. márc. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!