Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is töltött már ki fogyaszt...

Más is töltött már ki fogyasztás felmérő kérdőívet?

Figyelt kérdés
Volt valamelyik nap nálunk egy "piackutató",vagy hogy is nevezzem,és hozott egy ilyen 90 oldalas fogyasztást felmérő kérdőív tömböt.Rengeteg kérdés volt,és szinte minden volt benne.Azt mondta,ha kitöltjük kapunk 1000 Ft-ot. kb 3 órába telt mire kitöltöttem,elegem is lett belőle,mert akkora nagy hülyeségnek tartom.Szóval másnap visszajött az ember,és visszaadtuk neki a kérdőívet,de volt még egy 2-3 lapos ív amit nem töltöttem ki,mert már elegem lett belőle.Na persze az volt a baj,hogy azt a pár lapot nem töltöttem ki,és mondanom se kell,hogy elfelejtette a pénzt,és csak egy köszönöm-t mondott!A kérdésem az lenne,hogy kinek éri meg ingyen kitölteni ezt a sok zagyvaságot,és rápazarolni a drága időt? Ráadásul ingyen?

2013. márc. 18. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

erre mit lehet mondani? eltette a pénzt, oszt jónapot. a hiányzó részt kipótolja.


egyébként nem volt kandikamera a közelben?

2013. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!