Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jabil Tiszaújvárosba milyen...

Jabil Tiszaújvárosba milyen felvételi feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Összeszerelőnek semmikép nem szeretnék menni, tehát, ha jobb helyre szeretnék bekerülni mennyit kell teljesíteni vagy hogy van ez? És milyen pl minőségellenőrnek lenni ott? Vagy más beosztások is érdekelnek. Az összeszerelő részlegről hallottam elég rosszakat, a többi is érdekelne.

2013. márc. 18. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A felvételit mindenki meg tudja írni, aki nem retardált.

Példafeladat:

Ha egy festékkeverékhez kell 3 liter kék és 2 liter sárga, akkor mennyi kell 15 literhez?

Ez egy nehéz kérdés a tesztben... Én is gondolkoztam rajta majdnem 15-20 másodpercet. :)

Ha gyártósoron vagy, 12 órás műszakra van 1×20 és 1×25 perc szüneted, megszabott időpontban. Ennyi. Ha gyorsabb vagy és előredolgoztál, mehetsz többre is. Nyilván vannak "könnyítések", pl. elvileg kaját nem vihetsz be, gyakorlatilag minden ötödik ember zsebében van csoki. De nem ijesztő, nem véletlenül nem kell hozzá, csak a 8 általános. Csak hát hosszú az a 12 óra. A gerincnek sem tesz jót. Minőségellenőrként szerintem ugyan ez, azt hiszem egy "szinten" vannak a gyártósoriakkal.

Én raktárosként dolgoztam. Azok kapnak a legtöbbet és azoknak a leglazább. Nem tudom kinek hogy volt pontosan, de én akkor mentem szünetre, amikor akartam. Akkor álltam vagy akkor ültem, amikor akartam (persze nekem is be kellett tartanom a szüneteket). Oda csak érettségivel vesz fel a Jabil, de ha bármunkás cég által vagy odakölcsönözve, akkor nem kell (nekem sincs). Ha kérdésed van még, privátban írj. :)

2013. ápr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!