Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig bírjátok maximum...

Meddig bírjátok maximum visszatartani a kakit (ha nem hasmenés), ha épp nincs wc a közelben? Volt már, hogy wc hiány miatt extrém helyen/módon kellett elintéznetek? Ha igen, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én 1 napig tudtam visszatartani D: és extrém helyen még nem szartam XD
2013. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és nagyon kellett már a nap végén? vagy bírtad volna még?
2013. márc. 18. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D ez aztán -A- kérdés!!!! Nekem max 3 nap volt, de mégegyszer soha, inkább beszarok. Ektrém hely?- éjjel részegen az utcán. Mi módón? Elbúlyva és a lehető leghalkabban.
2013. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és hogy bírtad 3 napig? 3 napig folyamatosan kellett és te simán kibírtad?
2013. márc. 18. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát Szerbiában voltam edzőtáborban, a szálláson nem tudtam észrevétlenül kisuttyani mert akikkel voltam (3srác, én csaj vagyok :D) a budi elötti nagyszobában voltak. Ajtó nem volt a fürdőszobának, csak elhúzhatós rolós cucc. Tehát ez kiőve. Reggel indutunk edzeni, egy teniszcsarnokban volltunk. Volt budi de állandó volt a jövés -menés sorbanállás (mint a plázák budijában.) Ráadásul a budiajtó az a tipikus alul felül nyitott tipusú volt. Kajálni nem mentünk el küln, tehát az éttermi rötyi kizárva. A 3. napon indultunk kocsival haza. Az összes rohadt benzinkút budijában sor volt, nem lehetett nyugodtan szarni. Vgül hazaértem, de akkorra már olyan rosszul voltam h hányingerem is volt. Fél napig ültem a wc-n. Ilyet többé soha!!! Inkább hallják h szarok és fingok, de ezt mégegyszer soha.
2013. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
számomra ez rejtély, hogyan lehet több napig is visszatartani?! egy idő után már nem érzitek, h kell, vagy mi? nálam pár óra maximum, de akkor már csak ülve tudom visszatartani!
2013. márc. 18. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Minden agyban dől el! :D
2013. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
97%
Nekem most hétvégén a szentendrei skanzenben kellett. Reggelire tejet meg narancslevet ittam, meg baracklekváros kenyeret ettem, ezt tegyük hozzá. Mivel konkrétan fosás jött rám, így kb 20 percig bírtam, utána diszkréten elkezdtem keresni a nyilvánost. Alul-felül nyitott volt, de szerencsére nem volt foglalt. Éveknek tűnt, mire letoltam a gatyám, meg a kabátot levettem... Vizek folytak a hátamról konkrétan. Ráadásul lovaglóállásban sz.rtam, mert nem akarok elkapni semmit. Mellettem a nőin valaki nevetett a hangokon, de különösebben nem érdekelt akkor. Emberi dolog na...
2013. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Nem tudom mennyire számít extrém helynek, de pl erdőben sokszor kakáltam. Vissza tudtam volna tartani de nem akartam haza vinni. Úgy sem volt a közelben senki. Lementem az útról, egy bokor tövébe leguggoltam kakáltam, zsepivel kitöröltem és kész. Mentem tovább.

2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
egyszer sulis táborba voltunk, 9 vagy 10 éves voltam szerintem, ott 3 napig tartottam vissza, mert kicikizték, aki ott elment szarni, meg piszkálták hogy fúj de büdöset szartál, stb.. hazafelé jövet a buszon már nagyon rosszul voltam, alig vártam, hogy végre hazajöjjünk. felnőtt fejjel ilyet soha többé nem csinálnék :D 19F
2015. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!