Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit kedvesen...

Hogy lehet valakit kedvesen lekoptatni?

Figyelt kérdés

Nem is lekoptatni, csak... van 2 srác akiket a szüleink barátságán keresztül ismertem meg, testvérek. Mindegyikük nyomul rám már mióta az eszemet tudom, lehet, hogy nem is akarnak semmi komolyat, csak bókolnak hülyeségből..én mindig kedves vagyok hozzájuk, mert jó barátok a családdal. És én 100% ban haverként kezelem őket, sose adtam rá okot, hogy mást gondoljanak! De kezd egy kicsit idegesíteni, főleg, hogy van barátom...este többször fordult már elő, hogy telefonáltam a párommal és közben csipogott, hogy hív az egyik és az istenért nem adja fel amíg fel nem veszem. Amikor itthoni filmezést tartok a párommal és mondjuk betoppannak a családdal, simán leülnek hozzánk, meg se kérdik, hogy zavarna-e vagy hasonló...nyaraláson csinálni akartunk közös képet a naplementében(szerintem ez olyan romantikus volt), erre simán beálltak mögénk szamárfület mutogatni...hát az eszem megáll! Nagyon hálás vagyok a páromnak, hogy ilyen jól viseli és még egyszer se mutatta ki hogy féltékeny lenne, pedig...szegény!

Hogy lehet már ilyen gyerekesen viselkedni?! Mondtam már nekik, de mindig nevettek és azt mondták lazítsak. -.-"



2013. márc. 18. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ebben az esetben sajnos nem tudsz sokat tenni talán annyit hogy szólsz a szüleinek hogy tartsák kordában őket vagy zárd be őket valahova játékból XD na jó ez csak poén volt de mást nem hiszem hogy tudnál csinálni
2013. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!