Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire kavarnak fel titeket...

Mennyire kavarnak fel titeket a rémhírek? Lent egy kis történettel, ami megtörtént és igaz! Nem kamu!

Figyelt kérdés
A történet: a múlt héten 4 férfi leszolított egy fekete kocsiból egy kislányt az úton,és kérték segítesn eligazodni a városba...a kislány nem hallotta rendesen a kérdést és igy közelebb ment a kocsihoz.Az egyik férfi pedig megpróbálta berángatni a kocsiba!!!!:( De hála a kislány eltudott menekülni!!! Az eset történt fényes nappal!!!! Rettenetes hogy milyen világban élünk!!!! Már teljesen félek az utcán egyedül menni...:(
2009. szept. 16. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem árt óvatosnak lenni, de nem kell üldözési mániáig menni!
2009. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen vannak ilyenek.. van ahol ritkábban fordulnak elő ilyen esete de van ahol gyakran, ne legyen üldözési mániád nagyobb a valószínűsége, hogy az utcán rádesik egy zongora mindhogy ilyen történjen veled szerintem...
2009. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a történetet tavaly hallottam...
2009. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hete hallottam, nem tudom, hogy mekkora a valóságalapja.
2009. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez a hír semennyire sem kavar fel. Pláne úgy nem, hogy "nem kamu!!!!!!!!" is ki van emelve.

Kacsa, és nem több.

Csak jót tesz a netforgalomnak... Ismét elérte a célját ez a hoax. Már fórumoldalon is megjelent. Gratulálok a terjesztőjének.


[link]


(Bocs, hogy lehülyéztelek.)

2009. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt hittem már, tényleg valami rémhírt írsz be. Ez, kérlek, nem az. Ráadásul hoax... Mondok én neked rémtörténetet: Mikor 12 éves voltam, engem és egy barátnőmet ki tudja meddig kergettek cigányok este nyolc körül. Eltévedtünk, egy építkezésnél majdnem ránk ugrott egy hatalmas, ugató rottweiler. 23 óra körül sikerült hazatalálnunk kimerülve, kibőgött szemekkel. És mégsem félek utcára menni! :) 16/L
2009. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Ja és NEM szenvedek üldözési mániába és ezek után se fogok!!!

Csak a barátnőm ugy mesélte el,hogy egy kissé pánikba estem!De ezek szerint feleslegesen!!!:):)

Nagyon köszi:)

2009. szept. 16. 17:32
 8/10 A kérdező kommentje:

Jah és Én még nem hallottam erről a hoax-ról!!!:S

Lehet,h. egy kissé tudatlan vagyok,de ez van!!

Szóval akkor nagyvalószínüséggel lehet állítani,hogy kacsa!!!

DE ha vki ugy gondolja még,h. lenne mit a témához füznie,az irjon bátran!!:)

2009. szept. 16. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a történet nem kavart fel, de általában amikor mesélnek nekem ilyeneket ismerősök, barátok.. Nagyon kiszoktam kelni magamból..

Na meg én olyan vagyok mint egy mágnes.. Félek az emberektől.. De főleg a férfiaktól mert elég dekoratív vagyok amiről én nem tehetek.. És persze egyfolytában beszólnak meg hozzám érnek meg stb.. Múltkor mentem az utcán haza. És egy cigány részeg pasas jön oda hozzám és elkezd kiabálni szó szerint: "Meg folytalak b.zdmeg!!" És nyúlt a nyakamhoz, épp hogy a kezemmel eltudtam lökni az övét.. De nagyon durva volt.. Na ez Pest közepén.. Hát hazáig úgy mentem mint 1 kocsonya.. És még sorolhatnám az ilyeneket.. Főleg a kocsis sztorikat.. Vonzom az elmebeteg embereket.

2009. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor írok nektek egy olyan történetet,ami tényleg megtörtént.Sógorom mentős.Mikor munka után jön hozzánk mindig elmeséli aznap mi történt.A településre nem emlékszem,de heves megyében egy erdős rész,annyi tuti.Tehát oda riasztották őket.Egy fiatal lányt találtak meztelenül kidobva.Össze volt égetve a teste cigarettával.Budapestről,az amerikai útról rabolták el fényes nappal."Használták",mikor megunták meg jól helybenhagyták és kidobták.Sógoromat is letörte a dolog,mert mondta hogy egy teljesen értelmes,művelt lány volt,nem egy részegen elkóborló tini.Tehát igenis tessék mindig résen lenni. Nem kell pánikolni,de ne hidd hogy ilyenek csak másokkal történhetnek!
2009. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!