Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vírusos a Facebook-om. Mit...

Vírusos a Facebook-om. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy értesítést, hogy meglettem jelölve egy videón. Én kis naiv rákattintottam és arra lettem figyelmes hogy küldöm az ismerőseimnek ezt az értesítést úgy, hogy nem is csináltam semmit.(VÍRUS) Utána kidobott a Facebook és azóta nem tudok belépni a saját gépemen.(más gépen igen) Maga a gép nem vírusos. Hogy tudom helyre hozni a Bookom?
2013. márc. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
de a géped vírusos
2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pontosabban malware, próbáld ki ezt: [link]
2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookod nem lehet vírusos mivel az egy központi szerveren van, megnyitáskor azt te csak eléred. Ha nálad vírusos lenne az fb, akkor mindenkinél annak kéne lenni.


A te géped a vírusos.


Vannak alkalmazások amik 1 kattintásra meghívót küldenek mindenkinek (tudom én is írtam pár ilyet) De ez nem vírus! csak azon az elven terjed.


Bár nem ártana egy víruskeresőt átfuttatni a gépeden.

2013. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Új böngésző
2013. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!