Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy lány...

Mit jelent az, ha egy lány azt válaszolja arra a kérdésemre, hogy melyik lenne a megfelelő út kettőnknek tovább, hogy: a sárga köves út?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Óz a csodák csodájában a Sárgaköves Úton megy a főhős, Dorothy Smaragdvárosba, hogy Óz, a nagy varázsló hazarepítse Kansasbe.

Hogy ez kettőtökre nézve mit jelenthet, azt csak te tudhatod...

2013. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom én is, mert láttam már. Viszont azt nem tudom, hogy ez mire célzás, gondoltam valamire utalhat. :)
2013. márc. 18. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatban vagytok a lánnyal? Te ki vagy, ő kicsoda (nem a nevetekre vagyok kíváncsi, hanem minden egyéb infóra, amit tudni kell rólatok). Miért kérdezted azt a lánytól, hogy melyik lenne nektek a megfelelő út?

Ha kicsit több infót adsz meg, talán tudunk segíteni.

2013. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lánynak jelenleg is van barátja, én vele még sokat nem beszélgettem, de most elkezdtem vele flörtölgetni. Most kicsit többet beszélünk facebookon. Kicsit mindig mintha elutasító lenne, de soha nem írja meg, a másik pillanatban meg mintha közeledne. Vagy csak nem akar megsérteni, és nem mondja megh van barátja és mást nem akar. :D
2013. márc. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!