Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Warz érdémes megvenni steamról?

Warz érdémes megvenni steamról?

Figyelt kérdés
és steamen sokan játszanak és ha nem jó steamról megvenni honan kéne ??
2013. márc. 18. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ez a jó a steam-ben, még azt is meg lehet nézni, hogy mennyien játszanak a kérdéses játékkal, illetve menyien vették meg a játékot.


5430 játékosnak van meg a játék

ebből:

503 jelenleg játszik vele (2013.03.18 21:37)

1622 van fent Online

4 Chatelnek


Persze nem volt mindig ilyen felhasználóbarát a steam.

De pont azért tetszett meg nekem, mert olyanok ülnek a készítők székében, akik figyelembe veszik az igényeket, és azok szerint alakítják az alkalmazást.


Azt hogy a steam-esnek megéri e lenni azt mindenki maga döntse el.

én 5éve vagyok fent steam-en és elég pozitívak a szolgáltatással kapcsolatos véleményeim.

Számomra egy mérföldkő, hogy akár DvD-sen akár online vásárolok egy steam-es játékot, onnantól ha kedvem szottyan a világon bárhonnan elérhetem és játszhatok vele a steam-en keresztül. (de ez csak egy lehetőség amit a szolgáltatás nyújt)


Nem csoda hogy az "EA" és az "ubisoft" elkezdte utánozni a steam-et. (és ez nem rossz)

A steam cloud rendszer, mutatott egy olyan arculat ami példaértékű és megéri követni.


Persze lehetne itt fi*ázni a konkurenciát, csak nem érdemes.

Mindegyiknek meg van a maga előnye/védjegye, amitől érdemesé válik a használatára.

2013. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi de annyi elég lett volna hogy igen megéri és biztonságos is vagy nem nem éri meg
2013. márc. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!