Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt az embert, hogy hívják?

Ezt az embert, hogy hívják?

Figyelt kérdés
Még egy igaz hamis műsorba láttam volt a Life Networkon,asszem valami Városi Legendák volt a neve na a lényeg,hogy egy férfi aki 2 busz balesetet túlélt nem biztos de úgy tudom 1x vízbe esett a busz máskor pedig ütközés vagy valahova beesett már nem emlékszem erre de arra igen,hogy ezek után egy replülőből lezuhant és egy szalmaboglyára zuhant és sérülés nélkül megúszta az egészet.Másnap pedig megnyerte a főnyereményt a lottón.Nem 100% hogy minden így van már nem emlékszek annyira de szerintem tudjátok kiről beszélek:)

2013. márc. 19. 17:03
 1/2 A kérdező kommentje:

ezt a képet láttam de én nem így emlékszem:

[link]

2013. márc. 19. 17:05
 2/2 A kérdező kommentje:
utána olvastam akkor ez az [link] én nem így láttam a műsorba,hogy ilyen sok mindent túl élt de mind1 mostmár:P
2013. márc. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!