Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van két barátnőm akik egymásna...

Van két barátnőm akik egymásnak úgymond jópofiznak és nekem meg mindegyik kibeszéli egymást és már nem tudom mit mondjak amikor mindegyik kérdezi, hogy mit mondott ő meg, hogy ne mondjam el. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igaz barátnők..
2013. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ők egymásnak vagy nekem ők?
2013. márc. 19. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők egymásnak
2013. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hívd össze a két csajt és szembesítsd őket,mond meg nekik,hogy már unod,hogy tőled kérdezgetnek egymásról és hogy itt az alkalom beszéljék meg szemtől szembe hisz így az egyenes!Nem kell félni,hiszen te nem mondasz el semmit csak összehívod őket és azt mondod beszéljék meg egymásközt,mert te nem fogsz ítélkezni egyikőjük felett sem,mert barátnődnek tartod őket!Ha valamelyik ezek után elpártól mellőled az nem is volt igazi barátnő!Arról nem beszélve,hogy soha többé nem kerülsz kényelmetlen helyzetbe ezek után!
2013. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!