Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "skinhead"...

Mi a véleményetek a "skinhead"-ekről és a hungaristákról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

A skinheadeket nem bírom!

A hungaristák viszont becsületes, rendes emberek!

2010. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam ide. Anti skinhead voltam. Ám megismertem 1 srácot. Ő is skinhead, és elmagyarázta, hogy a legtöbben, csak az imidzs kedvéért ilyen félelmetesek. És ha úgy vesszük, ő az első srác aki nem akart rögtön megkúrni és tényleg nagyon rendes és udvarias stb. És még a cigánymunkásbelólogatós hapekoktól is "megvédett".

Szóval (L) Skinhead Persze csak az ilyen fajtákat bírom.

Amúgy tényleg vannak olyanok, akik az összes embert lenézik és arra sütik rá, hogy Zsidó akire akarják és aki a szemük elé kerül bele köt.

2010. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%

"Ő is skinhead, és elmagyarázta, hogy a legtöbben, csak az imidzs kedvéért ilyen félelmetesek."


Igen, ezt valahol mindig is sejtettem róluk. És még ezek után beszélnek hungarizmusról? Pff..

2010. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

"az h undorodom töllük :)"



Tanulj meg írni..

2010. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem a skinheadeket,es a hungaristakat is,mert jo fejek!
2010. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
én örülnék,ha csak feleanyira skinhead lehetnék mint ők! ők a "tisztítók"!!!!!!!!!!!!hajrá
2010. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha atrocitás érne a cigányok részéről, azonnal az ő segítségüket kérném! és tudom, hogy számíthatnék rájuk, nem úgy mint a rendőrségre, mert azok az állam bábjai és beszari, korrupt senkik.
2010. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Undorítóak! Miért kell megbélyegezni egy teljes népcsoportot? Cigányok közt is vannak becsületes rendes emberek... Amúgy teljesen mindegy mert a hungarista és skinhead mozgalom rohadt nagy divathullám.. Manapság már mindenből divatot lehet csinálni. Félelmetesek? ugyanmár! Volt alkalmam megrúgdosni párat.... Szűklátókörű embertelen szarevők!


GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

én nem félek tőlük. én skin voltam, de visszaléptem, mert nem náci vagyok, hanem magyar. már van hajam, akkor magányos farkas voltam. de ha jönnek velem szemben az utcán és meg akarnak verni...engem, egy magyart, akit elvileg védeniük kéne, akkor ők már csak kis k*rva divatskinek, őket meg utálom de nagyon, és nem érdekel ha megvernek, én visszaütök...

amugy szerintem jók a skinek és a hungaristák, semmi baj nincs velük

2011. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!