Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok 3D-s modellező,...

Mondanátok 3D-s modellező, tervező programot, amit sűrűn használnak a gépészek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inventor, SolidWorks, Catia, Pro/Engineer (vagy most már Creo)
2013. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg még mondjuk Solid Edge, de az sz*r és nem igazán ismerik el sehol.
2013. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én Soid worksben rajzolok, de ahogy néztem az állás hirdetéseket, nem nagyon keresik sehol. ezért gondoltam keresek egy másikat amit megtanulnék.
2013. márc. 21. 08:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor Inventor vagy Pro/E legyen.
2013. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
s melyiket könnyebb megtanulni, melyik hasonlit jobban a solid workshoz?
2013. márc. 21. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ha a szemléleted megvan (márpedig ha használod a Solidot, akkor csak értesz a témához valamennyire), akkor igazából bármelyiket elkezdheted, alapvetően mindegyik ugyanúgy működik. Pro/E-re azt mondják nem túl felhasználóbarát, ugyanakkor full profi program (meg a Catia is), többet tud elvileg, mint az Inventor meg a SolidWorks, de szerintem már nem olyan nagy a különbség köztük.

Inventorról viszont tudom, hogy barátságos, (szerintem pl sokkal értelmesebb kezelőfelülete van, mint a Solidnak) és tudok is benne segíteni, ha gondolod, elég magas szinten értek hozzá.

2013. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy majd kérem hozzá a segitséged, ma telepitettem az inventort. csak bele nézegettem, van hasonlóság a solid meg közte. holnap majd kicsit jobban beleásom magam, s ha elakadok, majd irok. köszi elöre is. :)
2013. márc. 21. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2013. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

meg is van az elsö pár kérdésem. :) hogyan kell lemez alkatrész készíteni? mert solidban van külön olyan hogy Sheet metal és ott abban csináltam, de Inventorban csak Solidot meg Surfacet találtam. itt nincs külön Sheet metal?

nem találtam meg azt sem hogy hogyan kell 2D rajzot késziteni. a testet sikerült megcsinálni, vagyis hogy a model elkészült, de nem találom hogy kell beöle 2D rajzot csinálni. remélem hogy jó Inventort szedtem le. ugye Autodesk Inventor?

2013. márc. 22. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Húha, melyik verziót szedted le? Én 2012-t használok, abban minden pont így van, ahogy leírtad :D
2013. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!