Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol készülhetett ez a kép?

Hol készülhetett ez a kép?

Figyelt kérdés

Véletlenül nem Budapesten? Vagy hol mennek még ezek a régi sárga villamosok?

A házak is olyan "Pestinek" tűnnek, és mintha a középen lévő padkaszigetnél lévő táblán látnék egy pici magyar zászlót, de nem vagyok benne biztos.. (Tudom hogy az autó rendszáma nem magyar, de ez az egyik francia országúti kerékpáros csapat autója)

A villamos száma alapján is próbáltam kersni, de nem jártam sikerrel.

Valaki esetleg felismeri a helyszínt?

[link]


2013. márc. 20. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pesten, valahol a 12-es villamos útvonalán.


[link]

2013. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha a képen szereplő autók közül az egyik egy fekete Suzuki Swift MK4 lenne, ami élltal joggal feltételezhetjük, hogy igen ez Budapest.

[link]

2013. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami miatt inkább nem:

- Ilyen villamosa tudtommal nem volt a BKV-nak

- Ilyen házak a Körút-Nagykörút környékén vannak, a 12-es vonalán szerintem nem.

- A villamosmegálló elég rövid a belvárosi megállóinkhoz képest, egy 4-6-os biztos nem férne be, de lehet, még egy szóló IPCS se.

- Pesten a belvárosban "félgömbök" vannak a sínek mellett, hogy megakadályozzák a felhajtást, itt egy sárga csík.

- Az a jobb oldali korlát is elég idegen a pesti utcaképtől.

- Volt egyáltalán olyan szintű verseny Mo-n, amire az AG2R csapat eljött?


Szóval szerintem inkább nem.

2013. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Google-ba angolul beírva, hogy "12es villamos" ezeket adta ki: Budapest, Prága, Berlin, Hága, Zürich, Amszterdam, München, Milánó és Genf.

Ezek közül meg mindenhol vannak ilyen épületek, mint Budapesten.

Viszont nekem is magyar zászlónak tűnik a táblán, de passz, hogy mi lehet az valójában. :)

2013. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem volt nálunk olyan szintű verseny, amire idejöttek volna, de valahogy át kell vinni európán a járműveiket :)

Szerintem az összes csapat sokszor átutazott már rajtunk.


Akkor valószínűleg Milánóban készülhetett, mert teljesen friss a kép, és ugye most volt a Milan-San Remo.

2013. márc. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!