Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitséget kérnék. Kérdésem:He...

Cherube kérdése:

Segitséget kérnék. Kérdésem:Helyileg hol kell megcsináltatnom a személyit? Bp. , vagy Mezőkövesd, illetve hogy a válási papírom fontos-e hozzá, vagy letudják kérni az adatokat? Mennyi plusz költség lesz ez nekem, a 1500on fölül, amennyiben lesz?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy meg kellene újítani a személyimet, ami júniusban jár le, de lehetséges (remélem) addig már nem leszek M. o. -n. A helyzet a következő:Bejelentett állandó lakcím Mezőkövesd, tartózkodási cím, Budapest.7éve elváltam, akkor nem tartottam lényegesnek emiatt, új személyit kérni, viszont most a kellemeset a hasznossal, ezt is szeretném elintézni, és a lánykori nevem visszakérni.A válási papirom Kövesden van lent.
2013. márc. 21. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!