Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mivel fűtötök otthon?...

Ti mivel fűtötök otthon? Nekem kezd már kicsit nagyon elegem lenni ebből a szemétláda időből!

Figyelt kérdés
Vegyestüzelésű kazánnal fűtünk, de mégis majdnem egész télen fagyoskodtunk, mert nem lehet felfűteni az egész házat, mert háromszintes hatalmas ház. Egész télen csak idegeskedhettünk a fűtés miatt, szaladgáltunk állandóan fát dobálni rá, meg megpiszkálni, mert alig akart égni. De a múltkori fa ami volt, az jobban égett, de mikor elfogyott valami mások fajtát hozattunk, de az meg alig akar begyulladni, meg már mostanra alig van belőle! Már tüzelni való papír is alig van. egyszerűen nem lehet egész nap 60 fokosan tartani a kazánt, mert nem marad annyi! Egész télen csak szenvedni kellett vele, tiszta kormos meg piszkos lett tőle a ruhánk, több százezer forint elment fára meleg meg alig van! Ritka volt mikor egész nap forró volt radiátor. Most a kandallóba fűtünk, a radiátor jég hideg, fentre hozzám alig jön a meleg, most is szétfagyok, a kandalló is alig ég, három melegítőfelső van rajtam, a kezem is jéghideg! A gáz ára meg a csillagos egekben van! Kint meg nem, hogy melegedne az idő, még hidegebbet mond, itt fogunk szétfagyni, fát már minek hozzanak két hétre drága pénzért? Lehetne már jó idő! Jó, van aki fűteni sem tud, de akkor is olyan idegesítő, hogy fűtünk és mégis szét lehet fagyni! Nem azért van hideg, mert nem tudunk fűteni, mert tudunk , csak a fa az alig gyullad, a fabrikett gyomja meg kicsit, hogy jobban égjen! Jöhetne már tavasz, már sírhatnékom van!
2013. márc. 21. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már mindenkinek elege van ebből az időjárásból.

Én panelba lakok ,nincs gondom a fűtéssel .De már jó lenne ha nem 45.000 Ft-ot kéne fizetni fűtésre.

2013. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

"Nekem kezd már kicsit nagyon elegem lenni ebből a szemétláda időből!"


"nem lehet felfűteni az egész házat, mert háromszintes hatalmas ház"


"több százezer forint elment" "A gáz ára meg a csillagos egekben van"


Ha nincs pénzetek, minek a háromszintes hatalmas ház? Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. Az én 50 nmes lakásomat havi 5000 Ft befűteni.

2013. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spricceld le a fát gázolajjal. Csak vigyázz, hogy kesztyüt használj! Vagy mielött bedobod a fát a tüzbe, vagy utána egy bögréböl, kb fél deci olajat becsapsz a fára. Csak ne állj a kazánajtó elé. 5 perc alatt felfüti a lakást!
2013. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!