Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A százalék csak nem hasznos...

A százalék csak nem hasznos válasznál csökken?

Figyelt kérdés

Én elsősorban a családi kategóriában szoktam válaszolni.Érett, bölcs válaszokat adok, nem hülyéskedek, mint sokan.Mégis van aki azzal szórakozik, hogy lepontoz.


Nem mintha sokat számítana, de azért zavaró.


2013. márc. 21. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert sokan nem fogják fel, vagy nem érdekli őket, mit is jelent az értékelés. Ugyanis sokan aszerint értékelnek, hogy a saját álláspontjukkal megegyezik-e a másik ember válasza, vagy sem, és nem azt nézik, hogy hasznos-e, avagy sem.

A kérdésed viszont nem teljesen értem. Ha lepontoznak, akkor persze, hogy csökken a százalékod.

2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi köze a válasz hasznosságához a pontozásnak ... érdekes módon többnyire akkor pontoznak le, ha hasznos választ adok (ráadásul konkrétan tudom, hogy jó is a válaszom) ... és akkor fel, ha trollkodok, mert agyament a kérdés ... így aztán nem is érdekelnek a százalékok
2013. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy befolyásolja más is?

Mert nézegettem, hogy pontokat lehet szerezni,meg hogy hány kérdést értékelsz, hány kérdésre válaszolsz, hányat írsz ki.


Kb hány nem hasznos válasznál csökken 1 százalékot.

csak kíváncsiságból kérdezem.


Amúgy én 82 % os vagyok, de nemrég még 84 voltam:)

2013. márc. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!