Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen átlaggal vehetnek fel...

As csabi kérdése:

Milyen átlaggal vehetnek fel egy olyan középiskolába ahol fel lehet venni katonai alapismeretek tantárgyat? (nem rendészeti, mert oda biztosan kevés az átlagom)

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
4,9 ; 4.8 ; 4,7 -es átlaggal minden iskolába felvennének .
2013. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a felvétel sokkal többet számít, nekem sem volt túl jó átlagom (olyan 3,8 max 4) és írtam egy elég jó felvételit és 9. lettem az sorban. (és ugye így simán felvettek)-Rendészeti osztály-
2013. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát javarészt a felvételin múlik minden?

Én 1.-s vagyok egy és informatika szakra járok egy helyi középiskolában, de mivel nem tetszik és a katonaság az álmom ezért fogalmam sincs mit kéne tennem.

Azt sem tudom hogy lehetne az egész átiratkozást megoldani főleg ilyen későn.

2013. márc. 21. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem előröl kell kezdened, vagy osztályozó vizsgát kell tenned, de az állóképességednek kell jónak lennie.

Tudok pár alkalmassági pontozást:

-1 perc alatt 55 felülés max pont

-fél perc alatt 35 fekvő max pont

-250 cm helyből távol ugrás max pont

-tartani kell magad (ugye csövön tartod magad, egyértelmű) azt hiszem 75 mp a max pont de nem 100%

-inga futás 4x 10méter ennek a max pontszáma olyan 8,7mp körül van de ezt sem tudom tutira

-2000 méter futás itt sem tudom a pontozást

-illetve fekve nyomó padon kell 60kg-al nyomni de olyat nem csináltunk soha a lehetőségek miatt ezért nem tudom, hogy ott hogyan-merre

Szóval ezek vannak nálunk gimiben -rendészeti oszt.-ban-, hogy majd aki akar tovább menni ezen a pályán annak ezt kell teljesíteni. (persze nem kell mindent kiválóra)

(Gimiben nem volt semmi alkalmassági egyébként)

2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!