Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes emberek, miért utálják...

Egyes emberek, miért utálják és szólják, le az animéket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Amiért mondjuk te is leszólsz valamit, mert biztos van olyan. Van rá sok ok, van aki szerint gyerekes, van aki szerint irritáló. Személy szerint én se szeretem, bár nem foglalkozok vele, aki szereti nézze.
2013. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 osztom a nézetedet!


én is úgy vagyok ezzel hogy nem esek hasra tőle.

És ez alatt a kis hazánkba forgalmazott igénytelen animékre gondolok. (mert hát vannak színvonalas művek is)


De hát akinek erre van igénye, nézze, engem nem zavar különösebben. (egyszerűen nem foglalkozok vele)

2013. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon sokáig gyülölője voltam , leszóltam stb , kb 2007-ig akkor kezdtem el komolyabban nézni . Rohadt nagyot tévedtem , leszóltam egy kultúrát úgy hogy nem is ismertem . Őszintén szánni és sajnálni tudom a régi magam , meg az olyanokat is akik leszólják ok nélkül..



Egyébként elkeseredve nem kell lenni , elég szépen gyarapodott az utóbbi 6évben az animés közösség.

2013. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen gyarapodunk :DD
2013. márc. 22. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

- Valaki azért, mert szimplán nem jön be neki, pedig vette a fáradságot, és nézett animét, utánuk olvasott. Őket megértem.

- Sok hülye azért, mert nem is ismeri őket, semmit se tud róluk. Na az ilyet pofon kéne verni, aki olyat szól le, amiről nem tudja, hogy mi is...

2013. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Én se szeretem őket. Láttam már néhány részt a Naruto-ból és One Piece-ből, de nem nyűgöztek le túlságosan, de tudod valaki szereti, valaki nem. Jól van ez így.
2013. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is úgy voltam vele hogy nem tetszett meg minden de utána belenéztem és megtetszett.Jó lehet vannak olyan emberek akiknek nem tetszik azokat megértem de egy kultúrát le hülyézni amiről azt se tudod hogy mi az ez pont olyan mikor azt mondod egy ételre hogy nem szeretem amikor még meg se kóstoltad.Amúgy meg szerintem nem hülyeség.De te döntésed hogy hogyan látod ezt az egészet.
2013. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1-2 éve én is elkezdtem nézni őket az egyik barátnőm hatására, és most már én is nagy animés vagyok:)

Nem is értem azokat az embereket, akik úgy kritizálnak dolgokat, hogy azokról semmit sem tudnak. Ha meg valóban nem tetszik nekik, én azt megértem, csak nem kell világgá kürtölni, hogy az "animék mennyire nagy hülyeségek".

2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!