Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú csókoló...

Mit jelent, ha egy fiú csókolózni szokott velem titokban, közben van barátnője? Gyakran mondja azt, hogy: Szeretlek! Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval az történt,hogy ezzel a fiúval "elvileg" barátok vagyunk ,neki van csaja ,én pedig szerelmes vagyok ebbe a fiúba. Jártam már vele novemberben, de kb. 3 hét múlva szakított velem.na ez most mindegy. Ő tudja,hogy én még mindig szeretem,de ez szerintem őt nem érdekli.Barátnőjét szokta szájon puszilgatni szünetekben,stb. Közöttük még nem volt igazi csók,de velem már megtörtént nem is egyszer. A csaj az osztálytársam,a fiú is. A fiúnak már volt mindenféle barátnője,vagy 50. tökmindegy.Amikor ilyen csók történik közöttünk akkor másnap már el is felejti. Meg olyan is van ,hogy a "barátnőjét" egész nap meg se puszilja... nem értem . Valaki magyarázza el normálisan ,hogy most mi van.?

negatív komikat NEM KÉREK!!!!


2013. márc. 22. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kérsz negatívat akkor hallgatok
2013. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Á, mit nem adnék hogy láthassam azt a percet amikor lebuktok.


""elvileg" barátok vagyunk"


Barátok nem szoktak smárolni.


" volt mindenféle barátnője,vagy 50. tökmindegy."


Akkor te leszel az 51. tökmindegy.


"most mi van.? "


Gyerekek vagytok!


"negatív komikat NEM KÉREK!!!!"


Kit érdekel hogy te mit kérsz, vagy mit nem. Az életben van jó és rossz is. Nem kérjük mégis kapunk mindkét oldalról. Úgy ahogy te is fogsz kapni ha kiderül.

2013. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Nem érdekel, hogy kérsz-e negatív commenteket vagy sem; akkor is megkapod. Te nem szégyelled magad? Mi az, hogy smárolsz egy olyan sráccal akinek barátnője van? Erről pedig nem hinném, hogy hú de nagy szerelem, ha három hét volt az egész.
2013. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ez normális? Ez a srác megcsalja a barátnőjét, méghozzá veled. Második akarsz lenni? Ha nem, akkor légy erős és mondd meg a srácnak, hogy ne csókolgasson téged miközben barátnője van, vagy szakítson vele, vagy hagyjon téged békén. Meg mi az hogy nem kérsz negatív kommentet? Azt várod, hogy azt mondjuk 'Ügyes kislány vagy, gratulálok'? Nem tudom, hogy neked hogy lehet így tiszta a lelkiismereted (az egyáltalán), de minél hamarabb próbáld ezt a dolgot tisztázni! És egyébként gondolj bele, ha ez a srác megteszi ezt a barátnőjével most, hogy megcsalja, nem tenné meg veled is ha te lennél a barátnője?...
2013. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!