Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak h megszeressenek...

Mit csináljak h megszeressenek akik utálnak? (Kisebb dolgok)

Figyelt kérdés

Inkább a fiúkkal szoktam lenni modtanában mert már szinte minden lány utál az összeveszések és a hülyeségek terjezgetése miatt...

15 éves vagyok és mielőtt elbllagok szeretnék mindenkivel ugyan olyan jóba lenni mint 1 évvel ezelőtt... Eddig mindig én voltam a középpontban... Hogyan tudnék ha nem is mindenkivel de azért sok emberrel jóba lenni??? Segítsetek kérlek!!!


2013. márc. 22. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki nem akar veled kibékülni az nem is fog. Én anyámmal,és apámmal, meg hugommal nem tudok kibékülni. Már 10éve nem beszéltünk egymással,még a kislányomra sem kíváncsiak. Én nem fogok nekik nyalni,mert nem én hibáztam. Te sem könyörögj nekik,mert azt hiszik nekik van igazuk. Persze,ha bűnösnek érzed magad akkor kérj bocsánatot!
2013. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!