Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok miről beszélni...

Nem tudok miről beszélni senkivel, semmi nem jut eszembe. Hogyan lehet ezt megváltoztatni? 15/L

Figyelt kérdés
A szüleimmel vagy a bátyámmal ha beszélek be nem áll a szám.:D Velük beszélünk a suliról,a továbbtanulásról(8.-ba járok,évvesztes vagyok),szüleimmel a bátyámról(a bátyám nem él velünk),ők is mesélnek és arról is,meg ilyenek.Viszont senki mással nem tudok miről beszélni.Mindenkivel kb annyi a beszélgetés hogy:Szia.Mizu? Semmi.Veled?Semmi.Oké.Esetleg suliban ha látom hogy tanul valamit akkor megkérdezem mit,de ennyi.Önbizalomhiányos is vagyok(a külsőm miatt,mert beszólógatnak a suliban,meg idegenek is az utcán),de nem hinném hogy ez a fő oka.2 suliba jártam eddig(egyszer iskolát váltottam,de nem emiatt),de mindkettőben ez volt.Akik nem jöttek oda hozzám,azokkal sosem beszéltem,de akik igen(hozzájuk már én is odamegyek)azokkal is mindennap csak annyit beszélek mint amit fentebb írtam.Ez így megy mióta az eszemet tudom.Állítólag ovodában is csendes voltam,de azt nem tudom hogy mennyire.

2013. márc. 22. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosoly! Egy kedves arc máris szebb, ha mosolyog. Így könnyebben megnyílnak az emberek, mind egy dulifulinak.

Sok esetben nem is kell beszélni, csak figyelmesen hallgatni, mit mondanak, had beszéljék ki magukat.

Hogyan tudod a bizalmat felépíteni?

Azt mondják, hogy a tiszteletet is ki kell vívni.

2013. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Volt hogy egy héten keresztül nagyon sokat mosolyogtam,mégsem tapasztaltam hogy nyíltabbak lettek volna azok akkikel beszéltem(nem vigyorogtam folyamatosan mint egy idióta,csak simán mosolyogtam néha.A tiszteletet meg fogalmam sincs mivel vívjam ki.
2013. márc. 22. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok már annyira beszédes. Barátnőmnél be sem áll a szám, de mindenki mással alig beszélgetek. Ha ez zavar téged, kezdeményezz. Valamiről csak tudsz beszélni:könyv, film, fiúk, bármi, ami érdekel téged.
2013. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szerintem ez ne zavarjon téged


Én is beszédes vagyok de egy vadidegennel vagy bizonyos emberekkel nehezen indul el a kommunikáció.Pedig rengeteg témát feltudnék dobni de honnan tudjam hogy őt az érdekli e?Hogy nézne ki ha csak a úgy semmiből elkezdenék neki beszélni például az összeesküvés elméletekről? :D


Azt se felejtsd hogyha a partnered nem bír megmukkanni az nem a te hibád.A semmire nem lehet mit mondani,bár lehet van aki erre is képes :D

2013. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Még valami


Erre szerintem születni kell :D Mármint a szófosásra.Nem tudom hogy ismered e a Molnár F. Árpádot de ő folyamatosan tud beszélni :D Vannak olyan emberek akikből csak úgy dől a szöveg,ehhez kell egy adottság :D


Bár lehet ezen javítani is,például sokat olvasol érdeklődöl a világ iránt stb De nem kell erőltetni a dolgot ha te ilyen típusú ember vagy.Ne zavarjon :)

2013. ápr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Téged érdekel amúgy a másik, mert ha nem akkor megvan a probléma, egyébként szerinte amiatt ,hogy sok ember elítélt, ezért eleve tartasz az emberektől, lehet szociál fóbiás is vagy, én a helyedben elmennék egy pszichológushoz, hogy a dolgok mélyére ásson, jelenleg velem is ez a helyzet ,de sztem nekem amiatt van ,hogy most nincs munkám, nem járok suliba sem, a volt párommal szakítottam, de vele mindenről eltudtam beszélni, pedig én is alig pár emberrel tudok kommunikálni, volt olyan ,hogy éjféltől hajnal-4ig beszélgettünk minden este, de van olyan ember akivel 2 percet sem tudok, kommunikálni, lehet azért van mert eleve elítél, vagy teljesen érdektelen irányodba, vagy te is ugyanígy vagy, egy a fontos ne erőltess semmit, de nyiss a világra ami nyomaszt az próbáld meg ki iktatni az életedből, ami igazán érdekel, azt pedig bevonzani, kipróbálni olyan dolgokat, ami adrenalinnal tölt fel, pl. lovaglás,korcsolyázás, és az ha a családoddal tudsz kommunikálni az azt jelenti, hogy van mondanivalód, csak a gátlásaid , ebben meggátolnak, de a családoddal nem vagy kuka tehát fel kell oldani a gátlásaidat, és a külsőddel is kezdj el törődni, nem tudom mi a baj vele, de egy só smink és frizura, csodákra képes,és járj el mozogni is ,az is sok minden felszabadítana benned, na remélem segíttettem , Sok sikert a megújuláshoz!!
2013. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó smink:D
2013. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!