Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretem a finom húsételeket,...

Szeretem a finom húsételeket, szeretek főzni, viszont a szívem szakad meg az állatokért. Más is van így?

Figyelt kérdés
Szeretek főzőcskézni,különleges ételeket kipróbálni.. Viszont teljes depresszióba tudok esni ha meglátok egy bejátszast egy vágóhídról vagy neveldéről,ahol tudom,hogy mi lesz a kiscsirkék sorsa,meg melyik állatot milyen közönnyel ölik le.próbáljam magam a vega ételekhez szoktatni vagy mit tegyek? :/
2009. szept. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj ilyenekkel. Ha ez megnyugtat, annyi húst egyél, amennyit feltétlenül szükséges. Az állatok is ezt csinálják.


Szerintem ne akarj vega lenni, mert kell a hús, ráadásul, ha még szereted is a húsételeket, akkor egy idő után jobban fog gyötörni az, hogy nem ehetsz húst, mint az, hogy sajnálod az állatokat.

2009. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek! Én is ilyen vagyok, de egyszerűen nem tudok hús nélkül meglenni. Próbáltam. 3 hónapig voltam vegetáriánus, miután megnéztem egy nagyszerű, másfél órás dokumentumfilmet. Nagyon érdekes, de nem ajánlom senkinek. Borzalmas. A lényeg,hogy 3 hónapra leszoktatott a húsról, de utána nem bírtam ki. Szerintem ha szereted a húst nagyon, akkor neked sem fog menni. Egyébként annyi maradt meg bennem a filmből,hogy csak csirkét és disznót eszek, igaz az is állat,de az valahogy berögzült, hagyományos húsnak való háziállat. No meg amit szoktak nekem mondani: ő is megenne,ha megtehetné..ami igaz is. Persze ha nekem kellene levágni a csirkét, vagy disznót, tuti ne lennék rá képes, ott halnék éhen mellettük. :) Megpróbálhatsz vega lenni, de csak ha érzed az erőt rá. De nagyon nehéz lesz. És ha nagyon kívánod, edd meg, mert akkor szükséged van rá.
2009. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél őssejtekből növesztett húst. Osztályon felüli minőség, fájdalom nélkül.
2009. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!