Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, mi lenne ha...

Arra gondoltam, mi lenne ha angol órákat tartanék? A hely az már megvan.

Figyelt kérdés

17 évesen pénzt szeretnék gyűjteni. Ezzel is bebizonyítva azt, hogy önálló is tudok lenni, illetve hogy gyakoroljam a nyelvet, nem beszélve arról hogy a szüleim szemébe nagyra nőnék (mert hát velem az utóbbi időben nagyon sok zűr volt).

Később is ezzel a nyelvvel akarok foglalkozni, meg még a török nyelvet is megtanulom, mivel nekem a nyaralás központja Törökország.

A hely az már megvan. Angolt tanítanék, alapfokúm van csak, de ez is jobb mint a semmi. Kettő angoltanárhoz jártam és egy tanfolyamon vettem részt (innen van meg a nyelvvizsga). Pluszba itthon vannak szótárak, gyakorló könyvek és tankönyv félék.


2013. márc. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

És szerinted ki fizetne neked érte? Alapfokú nyelvvizsga, 17 éves... Ilyenért nem adna pénzt senki.

Ráadásul engedélyt sem kapnál, és nem hinném, hogy túl törvényes lenne.


Most a törvényeket nem is nézve, nagyon valószínűtlen, hogy bárki is fizetne neked ilyen paraméterekkel az oktatásért.

2013. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy olyan nagy összegben csinálnád, hogy ezért adóznod kellene, de persze jobb utána nézni. Viszont ilyen paraméterekkel tényleg nem járna hozzád senki, maximum ha beajánlanak hozzád embereket, de ahhoz sok ismerős kell.
2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van ám sok
2013. márc. 24. 14:15
 4/4 anonim válasza:
Ne mááár. :D Bocsi, de ez tényleg vicces. Alapfokú nyelvvizsgával tartanál nyelvi órát. Épp hogy csak makogni tudsz vele, semmi több. Felejtsd el!
2013. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!