Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit olvassak? Valami jó könyv?

Mit olvassak? Valami jó könyv?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, de már nem tudom, hogy mit olvassak.

Kedvenc könyvem a Burok és az Elfújta a szél :)

Imádom a SzJG-t és a Vörös pöttyös könyveket. De bármilyen stílusú könyveket szívesen elolvasok. De azért szívemhez legközelebb a romantikus és a fantasy könyvek állnak:)

16/L


2013. márc. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Stephen King könyveit. A remény rabjait, a Ragyogást, A borzalmak városát, az Állatemetőt, A halálsoront, stb..már ha bírod az ilyet.

Bár ha Elfújta a szélben nyomulsz, akkor biztosan tetszeni fog a Jane Eyre és a Büszkeség és balítélet, bár ezek már komolyabbak, messze állnak a vörös pöttyösektől. Speciel én Jane Eyret jobban preferálom. De ha B&B, akkor ajánlom az összes többi Jane Austen könyveit is. Ja a filmjei is faaszák lettek.

Szerintem mindenkinek el kell egyszer olvasni a Zabhegyezőt, nem is értem miért nem kötelező olvasmány, legalább nem utáltatná meg szerencsétlen gyerekekkel az olvasást..

Mind közül a legkomolyabbak Alexander Dumas könyvei, pl a Monte Cristo grófja..de amúgy zsírkirály.

Ja ott van még Robin Cook is, aki elég atom orvosikrimiket írt.

Erről jut eszembe, Agatha Christie, történelmünk legjelentősebb krimiírónője, írt vagy 200 krimikönyvet, biztosan találsz a nagyid polcán..óó Hercule Poirot..

Tolsztojról biztos hallottál már, ő írta a Háború és békét. Hát ezt nem 16 évesen fogod elolvasni az fix, de ott van egy másik könyve is, az Anna Karenina, momentán nekem a kedvenc musicalem, de a könyv is zseniális. De ez már azért elég komoly.

Na, biztos kihagytam valamit, mostanában inkább sorozatokban utazom..:) teljesen elhanyagoltam lelkem egy művelődni vágyó részét..mindenesetre a Remény rabjait ajánlanám perpill a legjobban.

2013. márc. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

Azt hiszem belevágok a Jane Austen könyvekbe. Meg a Remény rabjaiba is .Egyébként a Zabhegyezőt olvastam és imádom :)

2013. márc. 24. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha imádod a vörös pöttyös könyveket, akkor mindenképpen olvasd el Szurovecz Kitti regényeit is. Imádni fogod, hidd el. :-)


Ui : ILOVECORTEZ

2013. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!