Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolás vagyok. Mik a...

Középiskolás vagyok. Mik a továbbtanulási lehetőségek Hawaii-on? Mennyibe kerül ott az élet diákként? Kerül-e az oktatás külön pénzbe? Milyen vízum szükséges? Van-e diákmunka?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:16
 1/9 anonim válasza:
Miért pont hawaii? [link] Egyébként talán legkönnyebben úgy jutsz minél több információhoz, hogy facebookon (ha van) keresel egy szimpatikus hawaii illetőt, aki valószínűleg tovább tanul, vagy legalább normálisnak néz ki, és kikérdezed őt erről a dologról.
2013. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2013. márc. 24. 10:55
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha én már elég régóta szeretnék rendőr lenni,akkor arra ott is van esélyem vagy az amerikaiak 2001-óta túlságosan félnek a terroristáktól,ahhoz hogy egy külföldit beengedjenek a belügyeikbe?(Meg tudom érteni)
2013. márc. 24. 11:19
 4/9 anonim válasza:
Fogalmam sincs. ezekről a dolgokról általában egy helybeli tud neked információkat mondani. mert neten nem nagyon van semmi. ezért javsoltam a facebookos ismerős keresést.
2013. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 legion ***** válasza:
Ha rendőr szeretnél lenni,ahhoz nem kell olyan messzire menned.Ez itthon egy hiányszakma,és könnyen elhelyezkedhetsz,ha nem vagy reménytelenül kehes...
2013. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Idén hatvanszoros volt a túljelentkezés.....Nem olyan egyszerű oda bekerülni,főleg,hogy egy fiúnak több esélye van,mint egy lánynak,ezért még egy mínusszal indulok!
2013. márc. 25. 18:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze azért mindenképpen megpróbálom!!:)
2013. márc. 25. 19:25
 8/9 legion ***** válasza:
hatvanszoros?Ki hitte volna....persze ne felejtsd el,hogy rengeteget kiszórnak a felvételin(de még többet kellene,szerintem lehetne magasabb a léc,és biztos pluszpontot ér(miért ne érne),a jó angoltudás.Nő vagy,és rendőr leszel?De kár,hogy nem ismerlek személyesen....annyira jó,ha egy nő sportos,és odaadó(most persze a társadalomnak).....
2013. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem,hogy leszek!!:)
2013. márc. 27. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!