Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságokat...

Milyen elfoglaltságokat tudtok egy tini lánynak?

Figyelt kérdés
13 éves csajszi vagyok. és suli után meg hétvégén unatkozok. gépezek vagy tv-zek meg magazinokat olvasok... valami ötleteket nem tudtok?
2009. szept. 17. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úszás
2009. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Íjászkodás, falmászás :)
2009. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idős koromban ruhákat terveztem, rajzoltam, rengeteget olvastam, és regényeket írtam, meg hímzőfonálból karkötőket csomóztam a barátnőimnek. persze akkor nem volt internet. :D csak egy ötlet, hátha kedvet kapsz valamelyikhez.
2009. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉLVEZD AZ ÉLETET MIG nem vagy felnőtt! én 17/F vagyok, és egyetemre járok, és nincs időm sokmindenre! Élvezd az életet! játszál számitógépen, én azt szeretem a legjobban! soha nem unatkozok ha van számitógép, bocs, ha nem tudtam segiteni
2009. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereted a kutyákat? Ha a helyedben lennék, elmennék egy menhelyre és foglalkoznék a kiskutyákkal. Elvinném őket sétálni, tanítgatnám őket. Én annakidején sétáltattam menhelyi kutyákat és sok hozzád hasonló korú tinédzser jött velem. A felnőtt kutyákkal való foglalkozáshoz viszont még nem vagy elég nagy.
2009. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass könyveket, esetleg menj el valamit sportolni, pl. kerékpározni, futni. Én ennyi idős koromban a házimunkában is segítettem (vagyis természetes volt, hogy a szobámat rendbeteszem, elmegyek a boltba, és a kevésbé törékeny dolgokat elmosogatom)
2009. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Asszem a gépezés az meg van, szerintem arra nem kéne buzdítani. Nincs azzal semmi baj, napi 1-2 órában maximum. De soha ne engedd, hogy elvegye az igazi élettől, az igazi emberektől az idődet! Mert egyszercsak körülnézel, és nem lesznek már körülötted. Nem lesz örökké Anyukád és nem lesz örökké Apukád, se testvéred, akármilyen hihetetlen. A kutyád se lesz örökké, vagy a cicád. Látod, én itt gépezek, mert a barátom magamra hagyott a számítógépezés kedvéért és csak így tudom elfelejteni, mennyire hiányzik. Közben pedig itt alszanak a lábamnál a kutyusaim. Hát nem lenne jobb velük törődni?

Ha volna még Anyukám, nem lenne jobb, ha Neki segíthetnék most mosogatni vagy teregetni? De elment az idő, és már nem segíthetek. Előtted még ott az Élet! Minden arra fog unszolni, hogy kapcsold be a gépeket: a Tv-t, a számítógépet, mer ez a divat, mert ez jó unalom ellen. Az igazi Élet kicsit több energiát kíván. Hihetetlen szerencsés vagy, hogy Neked hiányzik valami a gépezésen kívül. A barátomnak már nem is hiányzok. Észre sem veszi. Repülnek az órák a gép előtt. Hogyan is venné észre, hogy elveszített? Megyek és megszeretgetem az Igazi kutyáimat és kikapcsolom ezt a hülye gépet:)

2009. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már egy hasonló kérdés, érkezett rá jó pár válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2009. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulj kínaiul. Bármennyi idődet el tudja vinni, és még hasznos is.
2009. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el a barátnőiddel sétálni meg beszélgetni,vagy menjetek el egyikőtökhöz és filmezzetek :) én ilyen idősen mindig ezt csináltam :)
2009. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!