Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek a Pasta című sorozatot?

Nirata kérdése:

Ismeritek a Pasta című sorozatot?

Figyelt kérdés

Ha igen,mi a véleményetek?

(én nagyon szeretem)



2013. márc. 25. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha szoktam nézni és nagyon jó!
2013. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ugye? IMÁDOM!

mi a véleményed a konyhafőnökről?

én nehezen igazodom ki rajta

2013. márc. 27. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én őt csípem a legjobban meg a főszereplő csajt.Nekem bejön a konyhafőnök szerintem szórakoztató a stílusa.Nagyrészt emiatt is nézem a sorozatot.
2013. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,de a tegnapi részben nagyon szemét volt!
2013. márc. 28. 20:17
 5/9 anonim válasza:
Én is szoktam nézni. Már láttál más koreai sorozatot? Mert én már láttam ezerszer jobbat, mint a Pasta. De minden rész vége után egy fél órán keresztül mosolygok :D Az én kedvencem Eun So, a kis pici :P
2013. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem láttam más Koreai sorozatot,de a pastat imádom.

Én is mindig mosolygok a végén (:

2013. ápr. 8. 09:44
 7/9 anonim válasza:
Nagyon ajánlom, hogy nézz több koreai sorozatot, mert nagyon jók! Van amelyik felirattal fent van az indavideón. Például Playful kiss (én ezt láttam először), Boys over flowers, Dream high..és van jónéhány letöltős oldal is :)
2013. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké

köszi

nézni fogok!

2013. ápr. 9. 18:06
 9/9 anonim válasza:
100%
Egész eddigi életem során egy sorozat(dorama) sem ragadott ennyire magával! :) újra és újra végig nézem mind a 20 részt, és olyankor teljesen eltűnik a külvilág eszembe sem jut, hogy ez egy megrendezett dolog vagy ilyesmi. Én egyértelműen a főnököt és aranyhalat.imádom legjobban! szerelmes vagyok a szerelmükbe.:).fightiiiing!^^
2013. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!