Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hóspray mennyire árt a...

A hóspray mennyire árt a fekete parókának? :D (cosplay)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy Death The Kid leszek az áprilisi conon. A haján díszelgő csodás, fehér csíkokat mivel csinálhatnám meg úgy, hogy utána azt ki is lehessen mosni a parókából? Ugye én konkrétan a hósprayre gondoltam, de nem tudom, ez mennyire hülye ötlet. ^^"

(Az olyan kommentek, mint pl. ,,a cosplayezés gyerekes", nem igazán érdekelnek, szóval ha lehet, azoktól kíméljetek. Köszönöm~ ^-^)



2013. márc. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A cosplayezés jó dolog :) egyébként a hajszínező krétát, vagy sprayt ajánlanám, a hósprayt nem
2013. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hajszínező krétáról még nem hallottam, de akkor utánanézek. És a spray... hm. Bár valóban vannak olyan fura színű hajspray-k, amik farsang környékén szörnyen népszerűek, és azokat ki is lehet mosni az emberi hajból. Kérdés, hogy egy paróka esetében hogyan viselkednek. :D

Mindenesetre nagyon köszönöm a választ, hasznos volt. ^-^ (Igaz, most már lemondtam arról, hogy szombaton Kid legyek, majd talán legközelebb. Ma viszont elkezdtem egy új jelmezt, ha valami csoda folytán kész lesz, esetleg felavatom. :3)

2013. márc. 30. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

A sprayt azért nem szeretem mert a lakktól a paróka és a haj is összeáll, de nem árt neki. Öcsém piton volt farsangon, de csak vörös paróka volt és feketével kellett befújni. Szörnyen gyorsan kopott. A kréta jobb ott elég ha bevizezed a parókát és végigdörzsölöd a krétával, ráadásul lehet kapni olyat ami a sötétebb hajat/parókát is befogja :) [link]

2013. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aaaaanyám, ez irtó jól néz ki!! *-* Köszönöm még egyszer! :DD
2013. márc. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!