Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veled volt már ilyen? Kérem,...

Veled volt már ilyen? Kérem, segítsen valaki!?

Figyelt kérdés

Napok óta szörnyen vagyok, de lelkileg. Már nem bírom tovább, muszáj legalább ide kiírnom, hátha találok valakit, aki hasonlóan érez/érzett, és tud segíteni. Megpróbálom érthetően leírni, remélem, hogy nem fog h*lyén hangzani. Az van, hogy volt egy nagy kedvencem, egy zenei előadó. Nagyon szerettem, nem voltam "fanatikus rajongó", de azért igen lelkes voltam, követtem az életét, meg minden, és pár napja láttam egy újságcikket róla, ami mindent megváltoztatott. Egyáltalán nem biztos, hogy igaz, amit a cikkben írnak, mert ugye a sajtó előszeretettel fúj fel mindent, ezt én is tudom. És mindig is olyan voltam, aki nem hisz csak úgy a celeb híreknek. Nem vagyok h*lye tinip*csa, tisztában vagyok a kedvencem hibáival is, és túllátok a rózsaszín ködön. Egyszerűen csak láttam ezt az újságcikket, ami rossz fényben tűntette fel a szóban forgó kedvencemet. Nem olyan nagy szám, de én valahogy hatalmasat csalódtam benne. Tudtam, hogy nem tökéletes, nem néztem rá úgy, mint valami Istenre, de dühös lettem rá. És úgy érzem, megutáltam. Teljesen közömbös, sőtt, undort vált ki belőlem, ha meglátom egy képen, vagy hallom a nevét, pedig azért nem "követett el" olyan nagy vétket. Nincs már meg az a szikra, már nem érdekel, és ami a legrosszabb, hogy e miatt egy űrt érzek a lelkemben. Mert Ő az életem része volt, és olyan mintha elveszteném. Igen, ez nagyon h*lyén hangzik, tudom. Nem ismertem Őt személyesen, ezzel is tisztában vagyok, de egyszerűen nem tudok úgy meglenni, hogy nem szeretem Őt. Ellentmondásos, mert megutáltam, és közben meg szeretném szeretni. De erőszakkal nem szerethetem meg. Mit tegyek??? Remélem, hogy nem hangzik az egész zagyván, és valaki valamit megértett belőle. Ne tartsatok h*lye tinip*csának, aki itt nyavalyog egy ilyen h*lyeség miatt! Általában nem szoktam h*lyeségeken kiakadni, nem vagyok az a lelkizős fajta, de ez most szörnyű, és nem bírom! Kérlek az utálkozást mellőzzétek!!

Nagyon köszönöm előre is!



2013. márc. 25. 20:12
 1/5 anonim válasza:
ki ez a "kedvenced"? és mit csinált?
2013. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Tényleg el kell mondani, hogy ki az? Elég sokan utálják, és az emberek hajlamosak lenézni engem azért, mert szeretem őt, ezért is nem említettem a nevét :-/ És amit csinált az egyébként nem nagy szám, de engem valahogy "szíven ütött" vagy hogy mondják.
2013. márc. 25. 20:38
 3/5 anonim válasza:
én nem nézlek hülyének, szerintem természetes, csak lehet, hogy egy kicsit túlreagálod... am mindenki azt szeret amit vagy akit akar, és nem kell azért zavartasd magad, hogy lenéznek :)
2013. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és az ilyen sztároktól nem kell sokat elvárni, mivel azt gondolják, hogy azt csinálhatnak amit akarnak :P
2013. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de azért érdekelne, hogy ki az és mit csinált :D
2013. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!