Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Papír birtokában, melyen...

Papír birtokában, melyen tanuk is szerepelnek, kell e bármitöl is tartanom?

Figyelt kérdés
Tisztelt hölgyeim/uraim! Mi a teendő akkor ha egy ismerősöm elköltözött, nem akart semmi ingóságát magával vinni, ezért felajánlotta azt hogy egy jelképes összegért vásároljam meg tőle, amit én meg is tettem, hiszen tényleg nevetségesnek találtam az összeget, amit kért érte! Nos a probléma ott kezdődött hogy az eladó visszaköltözött és most rajtam követel egy-két olyan dolgát amit én megvásároltam tőle és hangsúlyozom papírt is írtunk róla, hogy eladja nekem az összes ingóságát! Ügyvéddel fenyegetőzik!mitévő legyek,vagy ő mit tud ellenem tenni??
2013. márc. 25. 20:49
 1/3 Fanny1885 ***** válasza:
Amennyiben a dokumentumban tételesen szerepelnek a dolgok,akkor hiába fenyegetőzik ügyvéddel. A pénztártól való távozás után... :)
2013. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha csak az áll a papíron hogy ,,az összes ingóságát eladta" ??
2013. márc. 26. 08:48
 3/3 Fanny1885 ***** válasza:
Abba azért már bele lehetne kötni. Azzal hozakodhatna elő,h az általa keresett holmi nem tartozott az eladottak közé. De ezt a bíróságon neki kellene bizonyítani.
2013. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!