Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van annyi ember az...

Miért van annyi ember az utcán és a hipermarketekben, üzletházakban stb?

Figyelt kérdés
Napközben tele vannak a nagyobb üzletek és az utakon az autósok. Ők miért nem dolgoznak?Egyébként meg hova megy az a sok autós?Mert nem hiszem, hogy mindenki ilyen későn megy dolgozni, hogy reggeltől estig dugók vannak.Az áruházak is tele vannak.Jó látni pár nyugdíjast, kismamát és lógós diákot,de a többi?Vagy egyszerre ennyien vannak szabadságon?Egyszerűen nem értem!
2009. szept. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan járnak délutánra, éjszakára dolgozni. Viszont sokan lógnak a suliból, meg kijárnak a munkahelyükről, meg sok a munkanélküli. Mióta van pár olyan ismerősöm, akik vmilyen extrém irodai munkát végeznek, valamilyen fura megnevezéssel, azóta látom, hogy ők is egész nap csavarognak. És ők is ott vannak az üzletekben néha.

Sokan azért járnak az üzletközpontokba, hogy emberek között legyenek.

2009. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam. Nem messze dolgozom egy üzletháztól, ha bármit kell napközben intéznem oda rohanok ki és tényleg mindig teli van. És nem nyugdíjassal, kismamával, lógós diákkal. Sokaknál azt látom, hogy céltalanul lézengnek, kávéznak stb. Tény, ha munkaidőben megyek ki és sem csípkedem magam, lehet nekik is ilyen furcsa vagyok én :)
2009. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azért akkor is kíváncsi lennék, hogy az autósok és a járókelők közül ki hova megy éppen.
2009. szept. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!