Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színész nem is lehet az ember...

Színész nem is lehet az ember ha nem szép a hangja? Illetve nem tud énekelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
azóta is várom a válaszokat :D
2011. nov. 3. 21:03
 2/5 anonim válasza:
48%
Én is kíváncsi lennék, de szerintem nem kizáró ok. :)
2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocsi h most írók csak.most találtam. dem feltétlenül egy csomó színész nem tud énekelni de mégis énekel.a.filmben. az jó ha tudsz játszani a hangoddal
2012. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársam a színművészetire jelentkezett. (Nem vették fel, de nem emiatt.) Énekelt az osztályunkkal sokszor (táborok, ilyesmik), nincs nagyon szép hangja, de elő tudja adni úgy, hogy legalább tisztán hangozzon. nehéz ezt így elmagyarázni. Amúgy dalt is kellett énekelnie a felvételin.
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bencsik Flóra válasza:
Szia. Én sem tudok énekelni. De mégis színész lettem ami nem azt jelenti hogy nem kell énekelnem, hanem azt hogy masokkal enkelek es egyutt jol szol. De en is most azt tervezem hogy enektanarhoz megyek. Komolyabb szintre szeretnek lepni. Es ehhez viszont kell.
2015. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!