Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni ha...

Ti mit szoktatok csinálni ha betegek vagytok? Én aludni nem tudok, olvasni sem tudok ilyenkor, a Tv-t már unom és tök egyedül vagyok itthon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessél akkor itt valakivel!
2013. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak úgy írjak rá valakire? Az elég fura lenne. Amúgy köszi a választ!
2013. márc. 26. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Tölts le valami gépes játékot, más nem jut az eszembe.
2013. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kijutós játékozni szoktam


[link]

2013. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy ilyen problémamegoldósat..
2013. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ritkán vagyok beteg de ilyenek szoktam: töltök le valami új filmet és megnézem, privát bulit tartok /ami 1 személyes és abból áll, hogy bömböl a zene/ ebédet csinálok.

De mondjuk ha beteg vagyok azt úgy kell nálam képzelni, hogy mozogni alig tudok tehát sok mindenhez nincs erőm olyankor. /mert amíg bírom suliba megyek/

2013. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! :)
2013. ápr. 17. 18:47
 8/8 piriiiiii ***** válasza:

Először is gyógyulj meg. :D

Hát én olvasni szoktam, ha nyár van, meg jó idő, kiülni a fűbe, és élvezni a napfényt, sétálgatni, gitározni, teát inni, zenét hallgatni, zenét, zenét, zenét! :D Az tuti jó gyógymód. :D Egyébként ezeket alapjáraton csinálom a hétköznapjaimon, egészségesen is.

Nézz valami jó filmet, kérésre kaphatsz ajánlót. :D

Itt az internet összes csodája, csak vagy annyira kreatív, hogy feltalálod magadat. Olvasgass izgi dolgokat a neten, legendákról, tudományos dolgokról, böngéssz.

2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!