Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért vesznek át egy kiló...

Mennyiért vesznek át egy kiló vadgesztenyét?

Figyelt kérdés
Sok iskola,óvoda gyűjti és kiváncsi lennék rá mennyit kapnak érte!
2009. szept. 18. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kapnak érte semmit. Azért gyűjtik, mert a gyerekek mindenfélét csinálnak belőle. Csak nem gondolod, hogy nekiállnak pénzt kerestetni a gyerekekkel?
2009. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az óvónő mondta,hogy szezon végéig gyűjtik,jön a felvásárló és a pénzt a csoportpénzbe rakják!

Olyan jó lenne,ha csak egyszer,egyetlen egyszer ezen az oldalon a feltett kérdésre válaszolnának és nem egyébre!!!

2009. szept. 18. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


26Ft/kg 2008-ban. Valszeg ilyen árban van.

nem is tudtam, hogy ezt megveszik.

2009. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én első.

Mert ilyenről még nem is hallottam. Nem is értem, hogy hogyan csinálhatnak ilyet, szaros 26 forintért dolgoztatni óvodásokat. Nálunk az óvodában ilyen nincs, mert baltával mennének be a szülők.

2009. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

Akkor szerinted az is gáz, ha papírt gyűjtenek az iksolának óvódának, vagy ha a kiscserkészek sütit adnak el?


Baltával.. Nem Olaszliszkáról való vagy?

Mit bántja a szemed, hogy a gyerekek gesztenéyt szednek, amiből lesz majd kis pénz az óvódának? Nyilván nem ostorral állnak föléjük és nem kötelező.

2009. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem Olaszliszkáról, hanem Budaörsről való vagyok és itt nem szokás óvodásokat dolgoztatni. Gyűjtenek gesztenyét, csinálnak belőle minden félét. De egy óvodás még nem is érti, hogy mi az, hogy eladni valamit, kétlem, hogy jellemnevelő lenne pénzért dolgoztatni őket.
2009. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha a gyerekek által gyűjtött vadgesztenyét el is adják, az miért baj?

A gyereknek is el lehet mondani és még örülhetnek is neki, hogy az összegyűlt pénzből vehetnek új kisautót, babát, faházat az ovinak.


Egyébként valóban fizetnek érte, ha nem is sokat, a környéken a hajléktalanok is gyűjtögetik a gesztenyét.

2009. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 kilóért adnak 260-300 forintot. Abból nem vesznek faházat, de még kisautót sem.
2009. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!