Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig lenyúlják a barátaimat!?

Mindig lenyúlják a barátaimat!?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó gimi 2.-os lány vagyok, nagyon nehezen barátkozom. Van 2 "barátnőm", bár inkább mondjuk csak jó ismerősöknek. Ők a lenyúlók.

Az elmúlt másfél év alatt sikerült összebarátkoznom egy fiúval, legjobb barátok lettünk, nagyon megértő meg minden, tényleg, sokkal jobb, mint egy lánybarát. (Nem, nincs köztünk semmi több, neki is van barátnője, és nekem is barátom. Mellesleg a barátom és ez a nagyon megértő fiúbarát is jó haverok, szóval probléma nincs.)

DE! Ez a két osztálytársam-barátnőm-akármicsodám rendszeresen rá vannak tapadva. De nem csak a fiúbarátomra. Bárkivel jóban leszek, elszedik előlem, és a volt barátaim már rám sem néznek jóformán, és ez annyira rossz... Végre 1-2 emberrel jóban leszek, erre jönnek ők, és.....

Mit tehetnék? A szemükbe csak nem mondhatom, hogy na akadjatok le X, Y és Z-ről, de ha finoman célozgatok, akkor nem veszik az adást...

Kérlek segítsetek, már alig vannak barátaim...



2013. márc. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
király " barátnőid" vannak! Először próbáld finoman megmondani nekik , beszéld meg velük normálisan, de nem falazva, ha ez sem használ akkor én megmondanám hogy húzzanak már a l*faszba... Elnézést, de az ilyen emberek annyira fel tudnak dühíteni. nekem is van egy ilyen ismerősöm, de szerencsére leszállt a barátimról. 16/ L
2013. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Írok privátban.
2013. márc. 27. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha finoman nem értik, akkor magyarázd el nekik "keményebb" módszerekkel.

Ne hagyd magad!

Valószínű azért csinálják ezt veled mert megtehetik (nem mersz nekik nemet mondani).

Állj ki magadért, és azért ami a tied!:)))


Amúgy ha megkérdezhetem, mért hagyod, hogy elszedjék a barátaidat?


(írj privit nyugodtan)

2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!